MOTOCYKLOVÉ PŘILBY

Jsme oficiálním prodejcem špičkových motocyklových přileb značky Shoei a Shark. Vhodná a homologovaná přilba je nezbytnou součástí každého motoristy. Důležitá je nejen bezpečnost, výborné aerodynamické vlastnosti a kvalitní materiály, ale i komfort a pohodlí přilby.

přilby shoei

SHOEI MODELY

X-Spirit III
Zbrusu nový TOP model Shoei 2016 pro „RACE“ využití. Oproti předchůdci X-Spirit II došlo ke kompletnímu přepracování skořepiny, vizoru, interiéru i aerodynamiky. A to s důrazem zejména na bezpečnost v rychlostech atakujících hranici 300 km/h.
NXR
Druhá nejvyšší řada v nabídce integrálních helem firmy Shoei a nástupce úspěšného modelu XR-1100. Oproti modelu XR-1100 zcela od základu přepracovaná. Lehčí, odolnější a aerodynamičtější skelet helmy vyráběný celkem ve 4 velikostech (XXS-S, M, L, XL-XXL), nový systém odvětrání - vylepšený pro nižší hlučnost a lepší odvětrání zároveň - 4 vstupní větrací otvory a 6 výstupních!, antialergenní polstrování Quick-Dry a zcela nový typ netříštivého plexi CWR-1 s menším slepým úhlem a zvýšenou pevností proti průrazu, integrovaný větrný spoiler pro zlepšení aerodynamiky a snížení hlučnosti. Nový model NXR se hrdě řadí na naprostou špičku segmentu sportovně - cestovních integrálních helem. Systém 100% nemlživého plexi PINLOCK, nejbezpečnější zapínání helmy systémem DD-kroužků jsou u tohoto modelu samozřejmostí.
GT-AIR II
Novinka pro rok 2019!!! Shoei GT-Air II - dokonalejší nástupce nejlepší integrální přilby se sluneční clonou modelu Shoei GT-AIR. S velkou spoustou vylepšení - lepší aerodynamika, lepší odvětrání a zároveň výrazně tišší při jízdě, větší sluneční clona, nový integrovaný komunikační systém SHOEI Sena SRL2 a mnoho dalšího....
Neotec II
SHOEI NEOTEC II – Novinka roku 2018!!! patřící na úplnou špičku nabídky výklopných přileb. Zlepšení oproti původnímu modelu NEOTEC: výrazně tišší než předchozí model výrazně lepší ventilace s perfektní regulací, příprava na integrovaný komunikátor SENA, který je kompatibilní s ostatními značkami komunikátorů! (Interphone, Cardo,...) homologace pro jízdu s otevřenou bradovou částí!!!
Hornet ADV
nástupce velice úspěšného modelu Shoei Hornet – DS, pro silniční enduro. Nový model on/off roadové helmy HORNET ADV byl vyvinut na základě bohatých zkušeností s předchozím modelem. Pro absolutní pohodlí lze využít samozatmavovací plexi!
Ex-Zero
Špičková novinka ve stále silněji zastoupeném Cafe Racer segmentu. Jedná se o retro model off-roadové - integrální helmy, konstrukčně vycházející z úspěšného modelu J.O., zaměřená na stále populárnější komunitu scramblerů a cafe racerů. Stejně jako J.O. je helma vybavena plexi CJ-3, nastavitelným ve 3 polohách. Ex-Zero je připravena pro montáž kšiltu.
přilby shark

SHARK MODELY

Evoline 3
Nejnovější generace helmy Shark Evoline 3 ST Fusion BLK nabízí nižší hmotnost: 1710g! Nová mechanika umožňuje zvedání bradové části a hledí současně jedním pohybem a vysoce komfortní interiér podobný materiálu Alcantara. Samozřejmostí zůstává příprava pro montáž komunikačního zařízení SHARKTOOTH a lícnice EASY FIT usnadňující nasazení dioptrických brýlí.
Evo-one 2
Cestovní přilba EVO-ONE2 v nových designech vylepšena drobnými technickými změnami. Koncept EVO-ONE nezapře příbuznost s přilbou Evoline. Množství inovací však posouvá přilbu do vyšší úrovně. Menší skořepina, nižší hmotnost, zesílené hledí s Pinlockem,komfortní bambusový interiér - to je jen část novinek. Hlavní technické prvky, které charakterizují zásadní rozdíly mezi EVO-One a EVO-Line jsou ukryté uvnitř přilby!
Skwal
Shark Skwal první helma na světě vybavena LED osvětlením - pasivním bezpečnostním prvkem! Snadné dobíjení USB konektorem. Novinka 2015: Shark SKWAL nastavuje nové parametry této kategorie přileb. Diody vpředu i vzadu ohraničují výdechy ventilace, splývají s designem přilby a nikde nevyčnívají z povrchu. Diodové moduly mohou svítit, nebo blikat. Výdrž baterie - 5 hodin ve svítícím režimu a až 10 hodin v blikajícím režimu. Zvyšte svou bezpečnost s novou přilbou Shark Skwal
Spartan
Nová generace carbonových přileb se sluneční clonou a nejnižší hmotností - 1290g!!(vel.M). Menší a kompaktnější tvar skořepiny umožnil snížit hmotnost přilby téměř na hodnotu závodního modelu Race-R PRO (hmotnost 1250g). Nový stahovací kryt brady, jemné polohování hledí, 2-křídlý aerodynamický spoiler a patentovaný Autoseal systém těsnění hledí - hlavní atributy novinky SHARK, která v letošním roce přichází na trh.
Ridil
\Cestovně / sportovní motocyklová přilba Shark Ridill s integrovanou sluneční clonou - nová modelová řada cenově dostupných přileb ve velmi atraktivním designu dělá z této přilby spolu s renomé značky Shark bezkonkurenční výrobek.
Nano
praktická,pohodlná,velmi kvalitní a plně vybavená otevřená přilba určená nejen pro městský provoz
Nano Crystal
Návrháři helem SHARK představují v tomto roce exkluzivní kolekci: "SHARK Nano Crystal zdobená křišťály Swarovski®". Navrženo v 5 ultra ženských a nadčasových barvách
Micro
Shark Micro - je praktická a pohodlná a zároveň nabízí nejlepší aerodynamiku a větrání.
Explore-R
Off-road nebo integrální přilbu? Shark Explore-R je vše v jednom! Carbonová přilba schopná čelit všem terénům. V integrální verzi nabízí stejný panoramatický průzor včteně sluneční clony jako Vision-R. V off-road verzi velmi nízkou hmotnost a dobře navržený ventilační systém pro extrémní podmínky.
Drak
Termoplastová helma Shark Drak - nová modelová řada přileb Shark. Integrované brýle s odnímatelnou čelistí potěší všechny příznivce extrémního designu. Shark Raw má výraz,styl a nezaměnitelnou "tvář".