Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 605 777 373.
Na dotaz

Honda CRF110F Extreme Red

U modelu CRF110F jde především o pocit z jízdy na velkém stroji a obrovskou zábavu. Je určený pro věkovou kategorii 8–11 let, má robustní podvozek, elektrický startér a spolehlivý čtyřtaktní motor. Je to dokonalý odrazový můstek k závodním motokrosovým a enduro strojům o objemu 125/150 ccm.
 

Více informací
Náš kód: 914075, Značka: Honda
62 900s DPH
Vrtání × zdvih 50 x 55,6 (mm)
Zdvihový objem motoru 109 (cm³)
Pohotovostní hmotnost 77 (kg)

Popis produktu

Když mladík dostane nezadržitelnou touhu jezdit, není lepšího výchozího bodu než zářivě červený terénní motocykl Honda CRF.

Robustní model Honda CRF110F dodává mladým jezdcům jistotu při jízdě a otevírá jim dveře k radosti, která jim vydrží po celý život. Je vybavený elektrickým startérem, robustním ocelovým rámem a vysoce kvalitním odpružením, které přispívá k pocitu „velkého motocyklu“ a výkonu. Je to stroj, na kterém můžete jezdit – a usmívat se – po celý den.

Dospělý výkon

Robustní, vzduchem chlazený motor o objemu 109 ccm se snadno ovládá a vyžaduje minimální údržbu. Stejně jako u větších bratrů je tlačítko elektrického startování umístěno na pravé straně řídítek. Pro spolehlivější výkon poskytuje digitální zapalování motoru optimální časování.

Snadno ovladatelná převodovka

Automatický systém je vybavený dvěma typy nezávislé spojky; jedna slouží k rozjezdu, druhá k řazení. Díky tomu je rozjezd – a řazení čtyř rychlostních stupňů nahoru i dolů – snazší a plynulejší než u běžné spojky a převodovky.

Silný a pohotový

Vyvážená tuhost ocelového páteřového rámu umožňuje vyladěnou míru pružnosti, takže jezdec může plně využít možností motoru. Je také vybaven bezpečnostními kryty na horkých místech pro ochranu a madly pro snadné přenášení.

Spolehlivé jízdní vlastnosti

Bubnové brzdy vpředu i vzadu poskytují dostatečnou a odměřenou brzdnou sílu. Pro tlumení nerovností má 31mm teleskopická vidlice zdvih 100 mm a jednoduchý zadní tlumič 90 mm.

Komfort a ovládání

Stabilitě a přilnavosti napomáhá 14palcové přední kolo a 12palcové zadní kolo. Výška sedadla je příjemně nízká – pouhých 667 mm. Široce nastavené stupačky zvyšují ovladatelnost a nožní startér – pokud je potřeba – se snadno používá.

Model CRF110F má nejen silný motor, ale také robustní podvozek.

Na tento motocykl můžete být hrdí. Ostře stylizovaná a odolná kapotáž modelu CRF110F zaručuje ostrý a moderní vzhled, stejně jako u mohutného modelu CRF450R. Kryt řetězu vypadá skvěle a spolu s podložkou pod řídítka přispívá k bezpečnosti.

Lepší než odolný

Noví jezdci se většinou se svými stroji příliš nemazlí, proto potřebují náležitě robustní motocykl. Díky spolehlivému motoru o objemu 109 ccm a robustnímu podvozku se model CRF110F povedl na výbornou. Pro bezchybný chod je také vybavený funkcemi, jako je bezúdržbové kondenzátorové zapalování (CDI) a automatické napínání vačkového řetězu. Navíc je samozřejmě vyrobený s legendárním zpracováním a kvalitou společnosti Honda.

Startování je snadné. Stačí stisknout tlačítko a můžete vyrazit.

Posilování dovedností a zkušeností.

Dny strávené jízdou v terénu, v trail parcích, na motokrosových tratích nebo dokonce na dvorcích, mohou být do značné míry rodinnou aktivitou, do které se zapojí všichni. Model CRF110F je skvělým a příjemným úvodem do motocyklového sportu, perfektním motocyklem, na němž si lze osvojit dovednosti a ovládání stroje, které se později budou hodit, ať už na silnici, nebo při závodech.

Specifikace

Motor
Vrtání × zdvih 50 x 55,6 mm
Karburace Vstřikování paliva
Kompresní poměr 9,0:1
Zdvihový objem motoru 109 cm³
Motor Vzduchem chlazený čtyřtaktní jednoválec
Kola
Přední brzdy Bubnová
Zadní brzdy Bubnová
Přední zavěšení 31,0mm teleskopická vidlice; 10cm zdvih
Zadní zavěšení Centrální tlumič; zdvih 9,5 cm
Přední pneumatiky 70/100-14"
Zadní pneumatiky 80/100-12"
Rozměry a hmotnost
Úhel sklonu 25°10
Objem palivové nádrže 4,55 l
Světlá výška 17 mm
Pohotovostní hmotnost 77 kg
Výška sedla 65 mm
Závlek 53 mm
Rozvor 106,5 mm
Převodovka
Spojka Automatická
Stálý převod Řetěz
Typ převodovky Čtyřstupňová s automatickou spojkou

Vlastnosti

Zdvihový objem:
51 - 125 cm³
Barva:
Červená

Komentáře k produktu (0)

Máte otázky k produktu: Honda CRF110F Extreme Red?
Zeptejte se.

Zeptat se v diskusi

Hodnocení produktu

Přidejte vlastní hodnocení produktu a pomožte tak dalším nakupujícím.
Hodnoťte.

Přidat vlastní hodnocení

Alternativy