Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 605 777 373.
Na dotaz Novinka

Honda ADV350 Horní kufr Smart Matt Coal Black Metallic

ADV350 vybočuje z řady. Jeho robustní konstrukce má dobrodružství v krvi, a to díky odpružení s dlouhým zdvihem a pneumatikám s hrubším vzorkem v kombinaci se sportovním motorem, který díky řízení trakce systému HSTC zvládne každou výzvu. Je plně vybavený velkým úložným prostorem pod sedlem, nastavitelným štítem, klíčem Smart Key a LCD přístrojovým panelem – s možností připojení hlasového ovládání pomocí chytrého telefonu. Je to jedinečný skútr s velkým výkonem, stylem a praktičností do města.

Více informací
Náš kód: 916086, Značka: Honda
167 900s DPH
Vrtání × zdvih 77 x 70,8 (mm)
Zdvihový objem motoru 330 (cm³)
Max. výkon 21,5 (kW)
Spotřeba paliva 3,4 (l/100km)
Pohotovostní hmotnost 186 (kg)

Popis produktu

Dobrodružný duch, městský styl

ADV350 vybočuje z řady. Jeho robustní konstrukce má dobrodružství v krvi, a to díky odpružení s dlouhým zdvihem a pneumatikám s hrubším vzorkem v kombinaci se sportovním motorem, který díky řízení trakce systému HSTC zvládne každou výzvu. Je plně vybavený velkým úložným prostorem pod sedlem, nastavitelným štítem, klíčem Smart Key a LCD přístrojovým panelem – s možností připojení hlasového ovládání pomocí chytrého telefonu. Je to jedinečný skútr s velkým výkonem, stylem a praktičností do města.

Vzrušující možnosti

Sebevědomí. To vám dává model ADV350. Kombinuje sportovní výkon motoru a robustní, hladce fungující podvozek, který snadno zdolává terén. Je dobré být během jízdy ve spojení a mít u sebe vše, co potřebujete. Tak to udělejte díky systému HSVC, aplikaci Honda RoadSync a spoustě praktického úložného prostoru. Výrazný styl znamená také odlišnost – dobrý pocit při parkování, protože klíč Smart Key ve vaší kapse nejen ovládá model ADV350, ale pomůže vám ho také najít zablikáním světel. Denní povinnosti vás mohou zavést do města, do jeho okolí nebo na odlehlejší místa, ale vám to nevadí. Vy máte ADV350. Víte, co všechno dokáže.

Stvořený nejen do velkoměsta

Vezměte tu nejlepší technologii velkých skútrů, kterou máme, přidejte velkou dávku dobrodružné DNA z našeho průkopnického modelu X-ADV a dostanete něco úplně nového – ADV350. Váží pouhých 183 kg a je vybavený skvělým silným motorem, který doplňuje veškerá sofistikovaná výbava potřebná k bezproblémovému cestování po městě. Disponuje také odpružením s dlouhým zdvihem (125 mm vpředu a 130 mm vzadu), mimořádnou světlou výšku a pneumatikami s hrubším vzorkem, které snadno zvládnou jízdu v lehčím terénu i nezpevněné cesty. Ať už vás den zavede kamkoli, ADV350 vás tam odveze.

Pohodlí pro dva s nastavitelnou ochranou před větrem

Přestože drsný dobrodružný styl vytyčuje nová teritoria, nezapomněli jsme na to, co velké skútry charakterizuje: pohodlí a praktičnost. Sedlo s tvarovanou oporou je vysoké pouhých 780 mm, takže snadno dosáhnete na zem. Pod sedlem je také úložný prostor o celkovém objemu 48 litrů, který stačí na dvě celoobličejové helmy, a odkládací schránka se zásuvkou USB-C. Štít se nastavuje ve 4 stupních, výškově a úhlově, v rozsahu 133 mm. V nejvyšší poloze směruje vzduch kolem ramen a snižuje tak únavu při delších cestách. V nízké poloze umožňuje proudění ochlazujícího vzduchu, což je ideální pro jízdu po městě.

Jak si zpříjemnit náročný den

Připraveni ke startu? Vložte si klíč Smart Key do kapsy a můžete jet – klíč aktivuje zapalování a otevře sedlo. Ovládá také (volitelný) chytrý horní kufr – když jste blízko, je odemčený, a když se vzdálíte, zamkne se. A pokud chcete během jízdy udržovat kontakt, můžete. Atraktivní LCD přístrojový panel s negativním zobrazením je vybavený systémem hlasového ovládání chytrého telefonu Honda (HSVCs), který je prostřednictvím aplikace Honda RoadSync app propojený s vaším zařízením pro hovory a hudbu. Veškeré osvětlení je LED, v čele s agresivními dvojitými světlomety, zatímco signalizace nouzového zastavení (ESS) upozorňuje účastníky silničního provozu za vámi na prudké zastavení tím, že spouští (a vypíná) zadní směrová světla.

S jistotou systému kontroly trakce Honda

Čtyřventilový motor SOHC o objemu 330 ccm s technologií Enhanced Smart Power Plus (eSP+) dosahuje díky zabudovaným technologiím s nízkým třením vysoce sportovního výkonu a vysoké účinnosti. To znamená rychlou akceleraci v hustší dopravě a dostatek výkonu pro delší dojíždění po dálnici nebo cokoli jiného, co vám den přinese. Protože se jízdní podmínky mohou rychle měnit, systém HSTC automaticky řídí trakci zadního kola a dává vám jistotu při jízdě. Abyste nemuseli stále jezdit tankovat, spotřeba paliva 3,4 l/100 km (režim WMTC) a 11,5l palivová nádrž zajišťují potenciální dojezd 340 km.

Dokonale připravený na dobrodružství

Vzrušení z pobytu v přírodě se snoubí s elegantní městskou kultivovaností. Seznamte se s odolným skútrem typu crossover, který je zkonstruovaný tak, aby si poradil s dálnicí, městskými ulicemi i nezpevněnými cestami. Ve vážném stylu.

Odpružení s dlouhým zdvihem a zvětšená světlá výška

Motocykl má plnou světlou výšku 145 mm, která umožňuje překonávat překážky, zatímco obrácená vidlice (USD) a nastavitelné zadní tlumiče vzbuzují jistotu při řízení.

Kola v terénním stylu a pneumatiky s hrubším vzorkem se hladce odvalují

Šestipaprsková litá hliníková kola s křížovým vzorem ve tvaru písmene X se hladce odvalují. Jsou obuté do terénních pneumatik s hrubším vzorkem, které zajišťují všestrannost a trakci v každém terénu.

Sportovní motor se systémem HSTC a nízkou spotřebou paliva

Točivý moment 31,5 Nm zajišťuje prudkou akceleraci, výkon 21,5 kW pak jízdu po dálnici a spotřebu 3,4 l/100 km (režim WMTC). Trakci zadního kola řídí dvoustupňový systém kontroly trakce Honda (HSTC).

Velký úložný prostor zajišťuje flexibilitu a pohodlí

Pod sedlo se vejdou dvě celoobličejové helmy – ideální po příjezdu do cíle – a vestavěná zásuvka USB-C v odkládací schránce umožňuje nabíjení chytrého telefonu.

LCD displej přístrojů s negativním zobrazením, systém HSVC a klíč Smart Key

Přístrojový panel je přehledný a model ADV350 je vybavený systémem hlasového ovládání chytrého telefonu Honda pro telefonování a poslech hudby. Klíč Smart Key nabízí kompletní ovládání – včetně volitelného chytrého horního kufru – přímo z kapsy.

Video

Specifikace

Motor
Vrtání × zdvih 77 x 70,8 mm
Karburace PGM-FI elektronické vstřikování paliva
Kompresní poměr 10,5:1
Emise C0₂ 79 g/km
Zdvihový objem motoru 330 cm³
Motor Kapalinou chlazený čtyřtaktní čtyřventilový SOHC jednoválec, Euro5
Max. výkon 21,5 kW
Max. točivý moment 31,5 Nm
Kapacita oleje 1,8 l
Startér Elektrický
Kola
Přední brzdy 256mm kotouč
Zadní brzdy 240mm kotouč
Přední zavěšení Upside down
Zadní zavěšení Dva tlumiče
Přední pneumatiky 120/70-15MC 56P
Zadní pneumatiky 140/70-14MC 62P
Přední kola 15"
Zadní kola 14"
Rozměry a hmotnost
Kapacita akumulátoru 12 / 8,6 V – Ah
Úhel sklonu 26,5°
Rozměry (D × Š × V) 2200 x 895 x 1430 mm
Typ rámu Ocelový
Objem palivové nádrže 11,7 l
Spotřeba paliva 3,4 l/100km
Světlá výška 145 mm
Světlomety LED
Pohotovostní hmotnost 186 kg
Výška sedla 795 mm
Závlek 89 mm
Rozvor 1520 mm
Převodovka
Spojka Automatická, odstředivá
Stálý převod Klínový řemen
Typ převodovky CVT
Přístroje a elektronika
Přístroje LCD s tachometrem, palivoměrem a teploměrem, hodiny, dvě denní počitadla kilometrů, palivoměr, indikátor Honda SMART Key
Zadní světlo LED
Konektivita ano
Bezpečnost Imobilizér
USB zásuvka ano

Vlastnosti

Zdvihový objem:
126 - 649 cm³
Řidičák:
A2
Barva:
Černá

Komentáře k produktu (0)

Máte otázky k produktu: Honda ADV350 Horní kufr Smart Matt Coal Black Metallic?
Zeptejte se.

Zeptat se v diskusi

Hodnocení produktu

Přidejte vlastní hodnocení produktu a pomožte tak dalším nakupujícím.
Hodnoťte.

Přidat vlastní hodnocení

Alternativy