Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 605 777 373.

Motoškoly

Každý motorkář prochází vývojem a neustálým zdokonalováním, již řadu let spolupracujeme s Brněnským automotodromem a snažíme se, abychom vás nasměrovali správnou cestou. Volba ideální motorky pro Vás je úkolem našich zkušených prodejců, ale tím naše péče o Vás nekončí.
Motoškola

Silniční motoškoly

S profesionálním týmem instruktorů Masarykova okruhu a společnosti Okruháři.cz se snažíme vštípit našim zákazníkům správné jízdní návyky hned od startu. Můžete se s námi vídat jako úplní začátečníci na Motoškole Start, kde projdeme společně teorií na učebně a poté vše vyzkoušíme v bezpečném prostředí tréninkového polygonu. Pro pokročilejší jezdce se nabízí Silniční motoškola, která je navazujícím stupněm Motoškoly Start. Oproti „startce“ se společně svezeme na nejlepším kusu asfaltu v České republice a to právě na Masarykově okruhu.

Motoškola
Motoškola
Motoškola

Adventure Motoškola

Pro majitele motocyklů z kategorie Adventure máme připravený i kurz, zaměřený právě na jízdu v terénu na strojích typu Africa Twin, TransAlp, CB500X atd. Stejně jako u ostatních kurzů začínáme teorií zaměřenou na pochopení fungování ježdění mimo silnice a postupně se přesouváme na terénní polygon v prostorech Masarykova okruhu. Díky osobnímu přístupu umíme z každého jezdce dostat to nejlepší. Díky absolvování Adventure motoškoly už nebudete mít nikdy strach vyjet mimo silnice. Tam totiž začíná to opravdové dobrodružství.

Motoškola
Motoškola
Motoškola
Motoškola
Motoškola
Motoškola

Máte zájem o další informace k motoškolám?
Ozvěte se nám:

Ondřej Landa: +420 737 333 030

Napište nám pomocí: kontaktního formuláře
E-mail: ondrej.landa(zavinac)hondavelsbike.cz