Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 605 777 373.
Na dotaz

Honda CMX1100 Rebel DCT Iridium Gray Metallic

Jste připraveni svou jízdu posunout dál? Pak nastal čas. Čas na něco nepoznaného. Seznamte se s novým modelem Rebel CMX1100. Na kost obnažený motocykl, který vzdává čest podomácku upravovaným americkým motocyklům stylu „bobber” se širokými pneumatikami, ale zároveň přináší řadu moderních detailů. Jistě, je to pohledná motorka, která bude v širokých ulicích města jako doma. Ale skrývá v sobě mnohem víc.

Více informací
Náš kód: 916093, Značka: Honda
279 900s DPH
Vrtání × zdvih 92 x 81,5 (mm)
Zdvihový objem motoru 1084 (cm³)
Max. výkon 64 (kW)
Spotřeba paliva 5,3 (l/100km)
Pohotovostní hmotnost 233 (kg)

Popis produktu

Stará škola se vrací do módy

Díky individuálnímu vzhledu – a také snadnému, hbitému ovládání a zábavné odezvě motoru – si Rebel CMX500 získal srdce mnoha jezdců po celém světě, včetně těch, kteří na dvě kola usedli poprvé. Ale teď je čas pro další. Rodinná podoba se nezapře, ale Rebel CMX1100 je i trochu samorost. Dynamický a osobitý řadový dvouválcový motor nabízí elektronické ovládání plynu, 4 jízdní režimy, systém kontroly trakce Honda a řízení trakce k zamezení zvedání předního kola. Tempomat je standard a naše jedinečná šestistupňová dvouspojková převodovka je volitelná. Tento pohodový cruiser si poradí i v zatáčkách – v těch mají hlavní slovo 43 mm dlouhé přední vidlice s olejovou patronou, zadní tlumiče s oddělenou nádobkou a radiální čtyřpístkové přední brzdové třmeny.

Honda CMX1100 Rebel jízda

Energický osmiventilový řadový dvouválec SOHC

Klidná projížďka nebo rychlý přesun – motor zvládne obojí. Špičkový výkon 64 kW a maximální točivý moment 98 Nm jsou silná čísla a pocítíte je pokaždé, když přidáte plyn. Méně nápadné je však to, že kompaktní rozměry efektivně soustřeďují hmotnost, takže vzniká nízké těžiště s výraznou světlou výškou.

Honda CMX1100 Rebel motor

4 jízdní režimy, třístupňový HSTC a řízení trakce k zamezení zvedání předního kola

Výkon tohoto motoru čeká na váš povel: v režimu STANDARD je při nízkých rychlostech uvolněný, ale když se zvýší otáčky, vydá ze sebe mnohem víc. V režimu RAIN je důležitý nižší výkon motoru a brzdění motorem, doplněné o výrazné řízení trakce k zamezení zvedání předního kola a HSTC, které dodává větší pocity jistoty, nebo umožňuje pohodovou jízdu. Režim SPORT přináší agresivní výkon s omezeným řízením trakce k zamezení zvedání předního kola a minimálními zásahy systému HSTC. Režim USER si můžete plně přizpůsobit.

Honda CMX1100 Rebel jízdní režimy

Šestistupňová manuální převodovka nebo dvouspojková převodovka (DCT)

Můžete si vybrat mezi šestistupňovou manuální převodovkou nebo jedinečnou šestistupňovou dvouspojkovou převodovkou, která umožňuje ruční řazení rychlostních stupňů (pomocí řadicích tlačítek na levé rukojeti řídítek), nebo plynulým automatickým výkonem s řazením, které odpovídá vybranému jízdnímu režimu.

Honda CMX1100 Rebel převodovka

Flexibilní sedlo a nabíječka typu USB-C

Můžete jezdit se spolujezdcem nebo sólo, protože zadní sedlo můžete snadno a rychle odšroubovat. Pod sedadlem je užitečný 3litrový úložný prostor, který je vybaven nabíjecím výstupem USB-C.

Honda CMX1100 Rebel sedlo

Plné LED osvětlení

Působivý nízko posazený kruhový světlomet o průměru 175 mm je osazen čtyřmi přímými žárovkami LED s tlustými vnitřními čočkami. Malá 55 mm směrová světla mají klasický vzhled, zatímco oválné koncové světlo LED s čirou čočkou hraje na modernější notu.

Honda CMX1100 Rebel světla

Vysoce kvalitní zavěšení vpředu i vzadu

Přední vidlice s olejovou patronou mají tmavé dvoudílné spodní části nohou (vyrobené z extrudovaného i tlakově litého hliníku) napojené na 43mm sloupky lakované tmavou námořnickou modří. Dvojité zadní tlumiče s nastavitelným předpětím jsou vybaveny oddělenou tlakovou nádržkou, která zajišťuje konzistentní tlumení.

Honda CMX1100 Rebel zavěšení

Velké brzdy a pneumatiky

Brzdnou sílu vpředu zajišťuje radiální čtyřpístkový třmen, který se zakusuje do 330mm plovoucího kotouče, a vzadu jednopístkový třmen a 256mm kotouč. Oba jsou řízeny systémem ABS. Litá hliníková kola se pyšní sportovními paprsky ve tvaru Y a tlustými pneumatikami – 180/65B-16 vzadu a 130/70B-18 vpředu.

Honda CMX1100 Rebel brzdy

Nic jiného než neředěný dechberoucí zážitek z jízdy

Rebel CMX1100 vznikl pro ryzí potěšení z jízdy na dvou kolech. Tento temný roadster z 21. století inspirovaný stylem „bobber” byl od podlahy navržen tak, aby přinášel radost z jízdy, takže se na výkonu motoru a řízení nešetřilo. Každý detail ho něčím odlišuje. Bezpřírubová palivová nádrž si zasloužila dvoutónový lak a přední i zadní blatník je zhotovený z 1 mm tlusté oceli a osazený držákem z tlakově litého hliníku. Sedadlo je ve výšce pouhých 700 mm a jeho měkčený materiál je tvarován tak, aby poskytoval oporu při prudkém zrychlení. Odsazený negativní displej o průměru 120 mm nabízí intuitivní předávání informací a klasická široká řídítka jsou uchycena pevnými jednopalcovými objímkami.

Honda CMX1100 Rebel design

Specifikace

Motor
Vrtání × zdvih 92 x 81,5 mm
Karburace PGM-FI elektronické vstřikování paliva
Kompresní poměr 10,1:1
Emise C0₂ 123 g/km
Zdvihový objem motoru 1084 cm³
Motor Kapalinou chlazený čtyřtaktní řadový dvouválec s 8 ventily, přesazenými ojničními čepy na klikové hřídeli o 270° a ventilovým rozvodem SOHC, Euro 5
Max. výkon 64 kW
Max. točivý moment 98 Nm
Kapacita oleje 5,2 l
Startér Elektrický
Kola
Přední brzdy Hydraulický 330mm kotouč s radiálně uchyceným čtyřpístkovým třmenem, ABS
Zadní brzdy Hydraulický 256mm kotouč s dvoupístovým třmenem, ABS
Přední zavěšení Teleskopická vidlice kartridžového typu 43 mm s nastavením předpětí
Zadní zavěšení Zadní kyvná vidlice s nastavením předpětí
Přední pneumatiky 130/70B18 M/C
Zadní pneumatiky 180/65B16 M/C
Přední kola Kola z litého hliníku
Zadní kola Kola z litého hliníku
ABS System Dvoukanálové ABS
Rozměry a hmotnost
Kapacita akumulátoru 12 / 11,2 V – Ah
Úhel sklonu 28°
Rozměry (D × Š × V) 2 240 x 834 x 1 115 mm
Typ rámu Ocelový rám
Objem palivové nádrže 13,6 l
Spotřeba paliva 5,3 l/100km
Světlá výška 120 mm
Světlomety LED
Pohotovostní hmotnost 233 kg
Výška sedla 700 mm
Závlek 110 mm
Rozvor 1520 mm
Převodovka
Spojka Dvě vícelamelové spojky v olejové lázni
Stálý převod Řetěz
Typ převodovky 6stupňová automatická dvouspojková DCT
Přístroje a elektronika
Přístroje 120mm LCD multifunkční přístrojový panel
Zadní světlo LED
USB zásuvka USB-C
Tempomat ano
Bezpečnost HISS

Vlastnosti

Zdvihový objem:
nad 1 000 cm³
Řidičák:
A
Barva:
Šedá

Komentáře k produktu (0)

Máte otázky k produktu: Honda CMX1100 Rebel DCT Iridium Gray Metallic?
Zeptejte se.

Zeptat se v diskusi

Hodnocení produktu

Přidejte vlastní hodnocení produktu a pomožte tak dalším nakupujícím.
Hodnoťte.

Přidat vlastní hodnocení

Alternativy