Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 605 777 373.
Na dotaz

Honda CB300R Neo Sports Café Matte Pearl Agile Blue

Hledáte nové potěšení? Poznejte neuvěřitelně příjemný pocit z jízdy na lehkém motocyklu s responzivním motorem. Ať už přecházíte na vyšší kubaturu, nebo na větší motocykl, CB300R vám nabízí svižný jednoválcový motor, vysoce kvalitní podvozek a vidlice Showa SFF-BP USD s charakteristicky nápadným stylem Neo Sports Café. Poznejte skutečnou jízdu na motocyklu.

Více informací
Značka: Honda
134 900s DPH
Vrtání × zdvih 76 x 63 (mm)
Zdvihový objem motoru 286 (cm³)
Max. výkon 22,8 (kW)
Spotřeba paliva 3,3 (l/100km)
Pohotovostní hmotnost 143 (kg)

Popis produktu

Upgradujte na motocykl s charakterem

Hledáte nové potěšení? Poznejte neuvěřitelně příjemný pocit z jízdy na lehkém motocyklu s responzivním motorem. Ať už přecházíte na vyšší kubaturu, nebo na větší motocykl, CB300R vám nabízí svižný jednoválcový motor, vysoce kvalitní podvozek a vidlice Showa SFF-BP USD s charakteristicky nápadným stylem Neo Sports Café. Poznejte skutečnou jízdu na motocyklu.
 
 

Neo Sports Café svým stylem vyčnívá z davu

Motocykl CB300R stejně jako jeho větší bratr CB1000R dává na odiv své propracované černé dílenské zpracování, a navíc je vybavený špičkovými funkcemi, jako jsou LED osvětlení nebo LCD přístrojový panel. Na tento motocykl můžete být hrdí.

Zařaďte vyšší rychlost s motorem, který inspiruje

Jednoválcový čtyřventilový motor DOHC s výkonem 22,9 kW a rychlou odezvou při vysokých otáčkách pumpuje adrenalin. Šestistupňová převodovka je vybavená antihoppingovou spojkou, aby se lépe ovládala.

Přehledný LCD přístrojový panel s ukazatelem převodového stupně

Má pouhých 23,5 mm na šířku, ale je nabitý funkcemi a snadno čitelný. Tento inteligentní displej zobrazuje otáčky motoru, hladinu paliva a také ukazatel převodového stupně, takže vždy víte, který stupeň máte zařazený.

Vidlice Showa SFF-BP USD zlepšují ovladatelnost

Vylepšili jsme zavěšení předního kola, abychom zlepšili přesnost řízení. 41mm vidlice Showa s oddělenými funkcemi trubek a velkými písty (SFF-BP) výborně absorbují nerovnosti vozovky a zdokonalují ovládání přední části.

Plnohodnotné LED osvětlení zdůrazňuje individualitu

Sugestivně kulatý světlomet, který dokonale ladí s individualitou stylu Neo Sports Café, se vyznačuje dvěma čočkami – horní pro potkávací světla a dolní pro světla dálková. Koncové světlo se naopak vyznačuje mimořádnou útlostí.

Brzdění využívající IMU a ABS slibuje jisté ovládání

Dvoukanálový systém ABS reguluje brzdění, jež je dynamicky řízeno jednotkou měření setrvačnosti (IMU), aby bylo zajištěno rovnoměrné rozložení brzdné síly mezi přední a zadní kolo a aby se minimalizoval zdvih zadního kola.

Blesková reakceschopnost

Co potřebujete víc? Momentálně nic. CB300R reaguje na každý příkaz bleskurychle a s naprostou přesností. Když přidáte rychlost, výfuk radostně vibruje a lehký podvozek hbitě a přesně zvládá každou zatáčku.
To je panečku svezení!

Velký styl, výkon a požitek

Přiznejme si to, jízda na motorce je naše potěšení. Motocykl, na kterém jezdíte, podtrhuje vaši osobnost, a právě tu umocňují klikaté linie CB300R. Kombinací minimalismu Neo Sports Café s konstruktérským smyslem pro detail vznikl motocykl, který přináší více za méně. Prémiové odpružení a brzdy zajišťují lehké a sebevědomé ovládání zatímco motor odměňuje točivým momentem a výkonem. Neomezujte se. Odvažte se!

Dokonalý podvozek

Díky širokému rozsahu ovládání a brzdění.

Lehký a pevný trubkový ocelový rám s vyváženou tuhostí je vyladěný pro zpětnou vazbu a agilní řízení. Také vyniká v odstrojené zadní části motocyklu CB300R. Nové 41mm vidlice SFF-BP USD zaručují výjimečnou reakci zavěšení, zatímco zadní tlumič má nastavitelné předpětí. Radiální přední a zadní pneumatiky 110/70R-17 a 150/60R-17 mají trakci jako velké motocykly. Čtyřpístový brzdový třmen s 296mm plovoucím kotoučem vyvíjení velkou brzdnou sílu.

Pro to nejopravdovější svezení na motocyklu

4ventilový motor DOHC je připravený na každé otáčky. Motor modelu CB300R představuje kompaktní klenot, který dosáhne 27,5 Nm při 7 550 ot./min a maximálně 22,9 kW při 9 000 ot./min. Máte tedy k dispozici silný točivý moment pro každou zatáčku a skutečný výkon pro rychlou jízdu. Aby se vám ve městech jezdilo lépe, antihoppingová spojka řízením převodovky usnadňuje řazení vyšších stupňů a zadní kolo při prudkém brzdění nebo podřazování odskakuje méně. Motor je také ekologičtější a splňuje normu EURO5.

Navržen tak, aby na něj byl majitel hrdý

Jeho vyšší kvalitu poznáte podle malých detailů. Tenký LCD přístrojový panel vás okamžitě informuje o všem podstatném. Nový materiál sedadla je pohodlný a odolný. Leštěné hliníkové boční plechy vynikají oproti černému kovu motoru, rámu, kyvné vidlici a litým hliníkovým kolům. Na tlumiči a bočních krytech najdete signaturu CB, podle níž poznáte, že motocykl patří do speciální rodiny Honda. Model CB300R je jiný než všechny ostatní.

 

Video

Specifikace

Motor
Vrtání × zdvih 76 x 63 mm
Karburace elektronické vstřikování paliva PGM-FI
Kompresní poměr 10,7:1
Emise C0₂ 72 g/km
Zdvihový objem motoru 286 cm³
Motor kapalinou chlazený jednoválec
Max. výkon 22,8 kW
Max. točivý moment 27,5 Nm
Startér elektrický
Kola
Přední brzdy kotoučová, 296 mm s plovoucím kotoučem a radiálně uchyceným čtyřpístkovým třmenem Nissin
Zadní brzdy kotoučová, 220 mm s jednopístkovým třmenem
Přední zavěšení 37mm teleskopická vidlice, zdvih 130 mm
Zadní zavěšení tlumič Monoshock, kyvná vidlice Pro-Link, zdvih 107 mm
Přední pneumatiky 110/70R17M/C 54H
Zadní pneumatiky 150/60R17M/C 65H
Přední kola 17"
Zadní kola 17"
ABS System dvoukanálové s IMU
Rozměry a hmotnost
Kapacita akumulátoru 12 / 7 V – Ah
Úhel sklonu 24°
Rozměry (D × Š × V) 2 012 x 802 x 1 052 mm
Typ rámu ocelový
Objem palivové nádrže 10 l
Spotřeba paliva 3,3 l/100km
Světlá výška 151 mm
Světlomety LED
Pohotovostní hmotnost 143 kg
Výška sedla 799 mm
Rozvor 1352 mm
Převodovka
Spojka vícelamelová hydraulická v olejové lázni
Stálý převod řetěz
Typ převodovky šestistupňová
Přístroje a elektronika
Přístroje LCD displej, zobrazené funkce: tachometr, otáčkoměr, palivoměr
Zadní světlo LED

Vlastnosti

Zdvihový objem:
126 - 649 cm³
Řidičák:
A2
Barva:
Modrá

Komentáře k produktu (0)

Máte otázky k produktu: Honda CB300R Neo Sports Café Matte Pearl Agile Blue?
Zeptejte se.

Zeptat se v diskusi

Hodnocení produktu

Přidejte vlastní hodnocení produktu a pomožte tak dalším nakupujícím.
Hodnoťte.

Přidat vlastní hodnocení

Alternativy