Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 605 777 373.

Autosalon ISŠA

Již tradičně jsme se zúčastnili přehlídky Autosalon ISŠ Automobilní Brno, kam jsme zapůjčili několik vystavených motorek Honda.

Integrovaná střední škola automobilní Brno přinesla auto-moto nadšencům všech věkových kategorií přehlídku nových vozidel, moderní stavební a zemědělské techniky, ukázku akrobatické jízdy na motorce a mnoho dalšího spojeného s tématem automobilismu. Autosalon proběhl v areálu školy na Křižíkově ulici v sobotu 14. října 2023.

Automobiloví nadšenci měli možnost vidět skoro 50 značek osobních i nákladních automobilů, motorek, stavební a zemědělské techniky. Autosalon nebyl jen přehlídkou, návštěvníci se mohli projet ve vozidlech na alternativní pohony, zajezdit si s RC modely, podívat se na cestu z výšky tahače Scania či traktoru New Holland nebo dokonce ovládat bagr. Nechyběl program pro celou rodinu, soutěže, dílnička pro nejmenší, ukázka zásahu záchranných složek při dopravní nehodě, jízdy na trenažérech, vojenská technika Armády České republiky, zabezpečená silami a prostředky 601. Značku motocyklů Honda jsme prezentovali prostřednictvím modelů XL750 Transalp nebo CB750 Hornet.