Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 605 777 373.
Na dotaz Novinka

Honda GL1800 Gold Wing DCT Matt Armoured Green Metallic

Atraktivní model GL1800 Gold Wing představuje nádherně vyvedený prémiový dopravní prostředek, na kterém bude každý váš výlet zábavnější, než kdy předtím. Velkolepý šestiválcový motor o objemu 1833 ccm skvěle spolupracuje se sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou (DCT) a vše je umístěno v sofistikovaném, rychle reagujícím podvozku, který zahrnuje systém zavěšení předního kola se dvěma příčnými rameny, zavěšení zadního kola typu Pro-Arm a elektronicky nastavitelné tlumení. Nově vylepšený audiosystém a reproduktory zajišťují dokonalý doprovod ke každé jízdě. A právě to definuje model Gold Wing. Čistá dokonalost jízdy.

Více informací
Značka: Honda
699 900s DPH
Vrtání × zdvih 73 x 73 (mm)
Zdvihový objem motoru 1833 (cm³)
Max. výkon 93 (kW)
Spotřeba paliva 5,5 (l/100km)
Pohotovostní hmotnost 367 (kg)

Popis produktu

Plochý šestiválcový 24ventilový motor SOHC 1833 ccm

Užívejte si toto mistrovské mechanické dílo a vychutnejte si drtivý točivý moment 170 Nm při pouhých 4 500 ot/min, který vytváří jedinečný charakter. Zrychlení při rozjezdu i během jízdy je v celém rozsahu otáček snadné a vzrušující. Elektronické ovládání plynu (TBW) pomáhá ovládat motor ve čtyřech jízdních režimech – TOUR, SPORT, ECON a RAIN – s citlivější škrticí klapkou a nastavením optimalizovaným pro ovládání v nízkých rychlostech.

Honda GL1800 Gold Wing motor

Dokonale vyladěný podvozek

Tlakově litý hliníkový rám s dvojitým páteřovým rámem (twin-beam) pod elegantní kapotáží poskytuje v kombinaci se zavěšením předního kola s dvěma příčnými rameny dokonalou stabilitu, přesnost řízení a kontrolu. Jednostranné zavěšení zadního kola Pro-Arm ovládá systém Pro-Link s elektronicky nastavitelným předpětím pružiny a přední a zadní tlumicí síla se přizpůsobuje podle zvoleného jízdního režimu. Dvojitý kombinovaný brzdový systém (D-CBS) rozděluje brzdnou sílu rovnoměrně a řízení pomocí ABS zajišťuje jistou a účinnou brzdnou sílu.

Honda GL1800 Gold Wing podvozek

Přístrojová deska se 7" displejem TFT

Na přístrojích skvěle uvidíte vše, co potřebujete vědět, a to v mimořádných detailech. Displej tvoří působivý 7" displej TFT, na kterém můžete ovládat všechny systémy – včetně Android Auto™ a Apple CarPlay™ – a také Bluetooth® a jízdní režimy. Navigační systém je vybaven gyrokompasem, který zajišťuje nepřetržité navádění dlouhými tunely, zvukový systém a lehké reproduktory přinášejí vyšší kvalitu zvuku.

Honda GL1800 Gold Wing přístrojová deska

Nastavitelný, elektricky ovládaný čelní štít

Čelní štít poskytuje vynikající ochranu před větrem – nebo podporuje pocit svobody pro to, co přijde. Výšku a úhel lze nastavit elektricky pouhým stisknutím tlačítka na levé rukojeti řídítek nahoru nebo dolů. Systém si také zapamatuje vaše oblíbené pozice a provede automatické přizpůsobení.

Honda GL1800 Gold Wing čelní štít

Pomůcky pro bezstarostnou jízdu

K životu na volných silnicích přispívají mnohé detaily, které definují soudržného cestovního partnera. Elektronické ovládání plynu umožňující plynulou jízdu s tempomatem včetně jízdy do kopce i z kopce a usnadňuje tak dlouhé dny na dálnici. Asistent pro rozjezd ve svahu (HSA) pomáhá při parkování na svahu. Převodovka DCT také obsahuje funkci vypnutí motoru při volnoběhu, která plynule spustí motor při zařazeném prvním rychlostním stupni pro plynulý rozjezd při otevření škrticí klapky.

Honda GL1800 Gold Wing ovládání

Kufry dost velké na všechno potřebné

Elegantní, nenápadný a s prostorem pro všechno, co potřebujete – postranní kufry mají celkový objem 60 litrů. Otevírají se tlačítkem a plynulý chod zajišťují hydraulické tlumiče. Na levém kufru je umístěná také zásuvka USB Type-C, aby se mohl připojit i spolujezdec.

Honda GL1800 Gold Wing kufry

Ovládání klíčem SMART Key

Stačí mít SMART Key v kapse, stisknout tlačítko Start a vyrazit. Kufry není nutné odemykat ručně, protože když se přiblížíte, model Gold Wing zaznamená SMART Key a odemkne je – a stejně tak je uzamkne, když se vzdálíte.

Honda GL1800 Gold Wing Smart Key

Ryzí zážitek

Model Gold Wing přináší ryzí zážitek. Určitě si s sebou berte vše, co potřebujete, ale tento motocykl je stvořený k jízdě. Jeho motor – důmyslně propracovaný šestiválec – reaguje okamžitě na každý povel. Hbité jízdní vlastnosti si poradí s každou zatáčkou. Ale tohle je Gold Wing. Očekáváte více. A máte to mít. Velkorysý 7" barevný displej TFT poskytuje funkce informačního a zábavního systému, ovládání režimu jízdy, nastavení odpružení a navigaci; a pokud chcete zůstat v kontaktu se světem, zatímco svět proplouvá kolem, díky připojení Apple CarPlay™ a Android Auto™ můžete prostřednictvím technologie Bluetooth® zapojit různé funkce chytrých telefonů Apple™ nebo Android™.

Ovládejte výkon

Tento motocykl je stvořený pro radostné projíždění zatáčkami. Tlakově litý hliníkový rám s dvojitým páteřovým rámem (twin-beam) využívá zavěšení předního kola se dvěma příčnými rameny, které omezuje kluzné tření při odezvě na nerovnosti vozovky a na řízení. Odezva řízení je také oddělena od odpružení a výsledkem je lehké a snadné ovládání při jízdě od rychlosti chůze po tu maximální. Pro dokonale ovládanou a jistou jízdu se tlumicí síla nastavuje elektronicky podle volby jízdního režimu; předpětí zadní pružiny se také nastavuje elektronicky. Jedná se o intuitivní systém – kromě 4 jízdních režimů jsou k dispozici 4 nastavení podle zatížení, od mírného po plné. Jde zkrátka o podvozek vytvořený tak, aby využil kinetickou energii neuvěřitelné jedinečné pohonné jednotky. Takže ho můžete naplno využít, abyste udělali dojem.

Specifikace

Motor
Vrtání × zdvih 73 x 73 mm
Karburace Elektronické vstřikování paliva PGM-FI s automatickým sytičem
Kompresní poměr 10,5 : 1
Emise C0₂ 127 g/km
Zdvihový objem motoru 1833 cm³
Motor Kapalinou chlazený čtyřtaktní dvacetičtyřventilový šestiválcový boxer SOHC
Max. výkon 93 kW
Max. točivý moment 170 Nm / 4500 ot. za min
Kapacita oleje 4,4 l
Startér Integrovaný startovací systém s generátorem
Kola
Přední brzdy Dvojitý kotouč hydraulické brzdy 320 × 4,5 mm s kombinovanými šestipístkovými třmeny, ABS a sintrovanými destičkami
Zadní brzdy Ventilovaný brzdový kotouč 316 × 11 mm s třípístkovým třmenem, CBS, ABS a sintrovanými destičkami
Přední zavěšení Wishbone
Zadní zavěšení Pro Link
Přední pneumatiky 130/70R 18"
Zadní pneumatiky 200/55R 16"
Přední kola 18 x MT 3,5
Zadní kola 16 x MT 6,0
ABS System Elektronicky řízený kombinovaný systém ABS
Rozměry a hmotnost
Kapacita akumulátoru 12V / 20 Ah V – Ah
Úhel sklonu 30,5°
Rozměry (D × Š × V) 2 475 x 905 x 1 340 mm
Typ rámu Hliníkový dvojitý nosník
Objem palivové nádrže 21,1 l
Spotřeba paliva 5,5 l/100km
Světlá výška 130 mm
Světlomety LED
Pohotovostní hmotnost 367 kg
Výška sedla 745 mm
Závlek 109 mm
Rozvor 1695 mm
Převodovka
Spojka Vícelamelová v olejové lázni
Stálý převod Kardanový hřídel
Typ převodovky 7stupňová automatická DCT s elektrickou zpátečkou
Přístroje a elektronika
12V Zásuvka USB standardně / volitelně 12V zásuvka
Přístroje 7" TFT displej
Zadní světlo LED

Vlastnosti

Zdvihový objem:
nad 1 000 cm³
Řidičák:
A
Barva:
Zelená

Komentáře k produktu (0)

Máte otázky k produktu: Honda GL1800 Gold Wing DCT Matt Armoured Green Metallic?
Zeptejte se.

Zeptat se v diskusi

Hodnocení produktu

Přidejte vlastní hodnocení produktu a pomožte tak dalším nakupujícím.
Hodnoťte.

Přidat vlastní hodnocení

Alternativy