Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 605 777 373.
Na dotaz

Honda Forza 125 Special Edition

Technologie, praktičnost a vytříbený sofistikovaný styl, to vše zabalené do jednoho sportovního skútru GT. Motor modelu Forza 125 s technologií Enhanced Smart Power Plus (eSP+), systémem HSTC a certifikací EURO5 nabízí špičkové zrychlení. Na ježdění po městě nabízí dojezd na 480 km, stabilní rychlost a plynulý výkon s rychlou odezvou. A pod sedadlem je místo na dvě helmy.

Více informací
Značka: Honda
138 900s DPH
Vrtání × zdvih 53,5 x 55,5 (mm)
Zdvihový objem motoru 124,9 (cm³)
Max. výkon 10,7 (kW)
Spotřeba paliva 2,4 (l/100km)
Pohotovostní hmotnost 162 (kg)

Popis produktu

Forma a funkce se rovná Forza

Forza 125 je od roku 2015 špičkou ve své třídě. Zůstává na špici díky vytříbenému stylu – nyní s předním aerodynamickým krytem a světlomety LED po vzoru modelu Forza 750 – a pohodlí GT pro dva v kompaktním provedení, se kterým se snadno jezdí v rušném městském prostředí – a co je stejně důležité, i parkuje. Ladná kapotáž je také tvarovaná pro aerodynamiku – snižuje tlak na jezdce ve vyšších rychlostech, což umožňuje delší dojíždění do města.

Honda Forza 125 provedení

Zkonstruovaný pro váš způsob života

Skútr musí být samozřejmě praktický, nejen dobře vypadat. A Forza 125 opět boduje; pod sedlem je velký úložný prostor – dost místa pro dvě celoobličejové helmy. Elektrický štít poskytuje ochranu proti větru nebo chladivý vánek. V přihrádce vlevo najdete zásuvku USB typu C pro nabíjení chytrého telefonu během jízdy, a pokud chcete větší přepravní kapacitu, volitelný 45litrový chytrý horní kufr modelu Forza 125 se odemyká a zamyká ovladačem Smart Key.

Honda Forza 125 úložný prostor

Menší počet zastávek na tankování potěší

Kapalinou chlazený motor eSP+ splňující normu EURO5 je vybaven funkcemi pro úsporu paliva a dále technologiemi s nízkým třením, které snižují spotřebu paliva bez omezení výkonu. Na silnici mimo město to znamená, že Forza 125 ujede na jedno natankování 11,7l palivové nádrže 491 km. Také funkce vypnutí motoru při volnoběhu vypne motor po 3 sekundách v klidovém stavu; otočením plynové rukojeti jej okamžitě znovu nastartujete, což nejen šetří palivo, ale také snižuje emise – to je vhodné zejména v městském prostředí.

Honda Forza 125 hospodárnost

Vždy jistý

Pokaždé, když jezdíte na svém modelu Forza 125, pracuje pro vás. Systém kontroly trakce Honda (HSTC) udržuje přilnavost zadní pneumatiky za všech podmínek a poskytuje skutečnou jistotu při snížené trakci. Pokud převážíte spolujezdce nebo zavazadla, je předpětí zadní pružiny nastavitelné s ohledem na optimální pohodlí a ovladatelnost. A protože se jedná o skútr s fantastickým novým vzhledem, vylepšili jsme i přístrojový panel – je vybavený špičkovým analogovým rychloměrem a otáčkoměrem, které doplňuje zřetelný digitální informační displej.

Honda Forza 125 technologie

Elektrický štít

Elektricky ovládaný čelní štít s rozsahem pohybu 180 mm nabízí po vysunutí ještě větší ochranu před větrem a aerodynamickým hlukem, nebo po zasunutí zvýšenou volnost a osvěžující proudění vzduchu ve městě.

Honda Forza 125 chranný štít

Pohodlí s ovladačem Smart Key

Je to tak snadné – dejte si ovladač Smart Key do kapsy a nechte ho tam. Spustí motor a odemkne sedlo, zajistí ho při vzdálení od stroje a odemkne a zamkne volitelný 45litrový chytrý horní kufr.

Honda Forza 125 Smart key

Systém kontroly trakce Honda (HSTC)

Jízda na mokré vozovce: motor eSP+ je vybaven systémem kontroly trakce Honda (HSTC), který sleduje a udržuje trakci zadní pneumatiky a na přístrojovém panelu vás informuje o aktivních zapojeních.

Honda Forza 125 displej

Všestranný výkon motoru

Kapalinou chlazený čtyřventilový motor s technologií enhanced Smart Power Plus (eSP+) dosahuje maximálního výkonu 10,7 kW a točivého momentu 12,3 Nm, což je výkon, který zajišťuje dobrou maximální rychlost a zrychlení ve městě.

Honda Forza 125 motor

Jedinečný design Forza

Proč vypadat jako ostatní? Krásně elegantní přední aerodynamický kryt a světlomety LED vytvářejí sofistikovaný design charakteristický pro řadu Forza, který přechází zepředu dozadu a je zakončený novým zadním světlem.

Honda Forza 125 design

Specifikace

Motor
Vrtání × zdvih 53,5 x 55,5 mm
Karburace Elektronické vstřikování paliva PGM-FI
Kompresní poměr 11,5:1
Emise C0₂ 54 g/km
Zdvihový objem motoru 124,9 cm³
Motor Kapalinou chlazený čtyřtaktní čtyřventilový SOHC jednoválec
Max. výkon 10,7 kW
Max. točivý moment 12,3 Nm
Kapacita oleje 0,9 l
Startér Elektrický
Kola
Přední brzdy 256mm kotouč
Zadní brzdy 240mm kotouč
Přední zavěšení 33mm teleskopická
Zadní zavěšení Dva tlumiče
Přední pneumatiky 120/70-15 56P
Zadní pneumatiky 140/70-14 68P
Přední kola Hliníková slitina
Zadní kola Hliníková slitina
ABS System 2kanálové
Rozměry a hmotnost
Kapacita akumulátoru 12 / 7 V – Ah
Úhel sklonu 26,5°
Rozměry (D × Š × V) 2,145 x 755 x 1,500 mm
Typ rámu Ocelový
Objem palivové nádrže 11,7 l
Spotřeba paliva 2,4 l/100km
Světlá výška 145 mm
Světlomety LED
Pohotovostní hmotnost 162 kg
Výška sedla 780 mm
Závlek 89 mm
Rozvor 1505 mm
Převodovka
Spojka Automatická, odstředivá
Stálý převod Klínový řemen
Typ převodovky CVT
Přístroje a elektronika
12V Zásuvka ano
Přístroje LCD s tachometrem, palivoměrem a teploměrem, hodiny, dvě denní počitadla kilometrů, palivoměr, servnisní indikátor potřeby výměny oleje.
Zadní světlo LED
Bezpečnost Imobilizér

Vlastnosti

Zdvihový objem:
51 - 125 cm³
Řidičák:
B,A1
Barva:
Šedá

Komentáře k produktu (0)

Máte otázky k produktu: Honda Forza 125 Special Edition?
Zeptejte se.

Zeptat se v diskusi

Hodnocení produktu

Přidejte vlastní hodnocení produktu a pomožte tak dalším nakupujícím.
Hodnoťte.

Přidat vlastní hodnocení

Alternativy