0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 605 777 373.
U dodavatele

Motorová sekačka Honda s pojezdem HRX 537 VY

Luxusní motorová sekačka Honda HRX 537 VY s dvěma sekacími noži a zabudovaným mulčovacím systémem, plynulou změnou rychlosti pojezdu, silným motorem a snadným ovládáním. Svou velikostí usnadní likvidaci a úklid travnatého porostu na velkých pozemcích o rozloze do 2000 m².

Více informací
Náš kód: H730024, Značka: Honda
32 990s DPH

Popis produktu

Honda HRX 537 VY: extrémně tichá zahradní motorová sekačka s variabilním pojezdem, s Roto-stopem®, integrovaným mulčováním s dvěma sekacími noži, na podvozku z materiálu Xenoy® s doživotní zárukou na podvozek se záběrem sečení 53 cm.

NEJTIŠŠÍ MOTOROVÁ SEKAČKA NA TRHU

Vynikající ergonomie a snadná dosažitelnost všech základních ovládacích prvků u této sekačky poskytuje obsluze mimořádný komfort. Vlastní pohon s možností plynulé změny rychlosti jízdy SELECT Drive® se dokonale přizpůsobí pohybovým schopnostem každého a výrazně tak snižuje námahu při práci. Výškově nastavitelná ovládací rukojeť se přizpůsobí výšce postavy. Kompaktní rozměry a vyváženost stroje mimořádně umožňují vynikající ovladatelnost sekačky v členitém terénu. Standardním vybavením této sekačky je integrovaný systém volby pracovních režimů VersamowTM, který umožňuje obsluze jedním pohybem ovladače během vteřiny změnit sekačku trávy na mulčovač nebo drtič spadaného listí. Možnost vypnutí rotace nože bez vypnutí motoru, Roto-stop®, značně snižuje úsilí obsluhy na opětovné startování motoru např. po vyprázdnění travního koše. Samozřejmě i přejíždění se sekačkou z místa na místo je bezpečnější v porovnání s jízdou s rotujícím nožem. Pohon a dostatečnou razanci dvou sekacích nožů vyžaduje dostatečnou sílu motoru. Tu sekačce v dostatečné míře poskytuje motor řady GCV, který je ve své kategorii nejvýkonnějším na světě. Robustní a pevná konstrukce podvozku pohlcuje vibrace, které se dále nepřenáší na ovládací madlo sekačky. Tato sekačka patří k nejtišším motorovým sekačkám na trhu vůbec.

Specifikace

Mulčování Versamow™ – Integrovaný mulčovací systém
Materiál podvozku Xenoy
Polohy / nastavení výšky sečení 7 (19, 32, 46, 62, 75, 88, 101) mm
Jmenovitý výkon motoru 3,7 kW
Rozměry stroje (D × Š × V) 1610 x 588 x 1073 mm
Záběr sečení 53 cm
Typ pojezdové převodovky SELECT Drive
Startování Ruční
Suchá hmotnost 43,5 kg
Objem palivové nádrže 0,91 l
Zdvihový objem 201 cm3
Objem sběrného koše 85 l
Počet nožů 2
Objem olejové náplně 0,4 l
Model motoru GCVx200
Typ motoru 4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHV
Výkonová kategorie 7 HP
Velikost plochy do 2000 m²
Roto-stop Ano

Komentáře k produktu (0)

Máte otázky k produktu: Motorová sekačka Honda s pojezdem HRX 537 VY?
Zeptejte se.

Zeptat se v diskusi

Hodnocení produktu

Přidejte vlastní hodnocení produktu a pomožte tak dalším nakupujícím.
Hodnoťte.

Přidat vlastní hodnocení

Alternativy