0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 605 777 373.
U dodavatele

Motorová sekačka Honda s pojezdem HRX 537 VK

Luxusní motorová sekačka Honda HRX 537 VK s dvěma sekacími noži a zabudovaným mulčovacím systémem, plynulou změnou rychlosti pojezdu, silným motorem a snadným ovládáním. Svou velikostí usnadní likvidaci a úklid travnatého porostu na velkých pozemcích o rozloze nad 1500 m².

Více informací
Náš kód: H730025, Značka: Honda
28 990s DPH

Popis produktu

Honda HRX 537 VK: základní model extrémně tiché zahradní motorové sekačky s variabilním pojezdem, s bezpečnostní brzdou rotace sekacích nožů, integrovaným mulčováním s dvěma sekacími noži, na podvozku z materiálu Xenoy® s doživotní zárukou na podvozek se záběrem sečení 53 cm.

VÍTEJTE VE SVĚTĚ LUXUSNÍCH SEKAČEK

Vynikající ergonomie a snadná dosažitelnost všech základních ovládacích prvků u této sekačky poskytuje obsluze mimořádný komfort. Vlastní pohon s možností plynulé změny rychlosti jízdy SELECT Drive® se dokonale přizpůsobí pohybovým schopnostem každého a výrazně tak snižuje námahu při práci. Výškově nastavitelná ovládací rukojeť se přizpůsobí výšce postavy. Kompaktní rozměry a vyváženost stroje mimořádně umožňují vynikající ovladatelnost sekačky v členitém terénu. Standardním vybavením této sekačky je integrovaný systém volby pracovních režimů VersamowTM, který umožňuje obsluze jedním pohybem ovladače během vteřiny změnit sekačku trávy na mulčovač nebo drtič spadaného listí. Sekačka je vybavena bezpečnostní brzdou rotace sekacích nožů, která zajistí okamžité zastavení rotace sekacích nožů při vypnutí motoru. Motor je automaticky nastaven na pracovní otáčky bez dalších ovládacích páček motoru. Značně se tak zjednodušuje práce se sekačkou. Pohon a dostatečnou razanci dvou sekacích nožů vyžaduje dostatečnou sílu motoru. Tu sekačce v dostatečné míře poskytuje motor řady GCV, který je ve své kategorii nejvýkonnějším na světě. Robustní a pevná konstrukce podvozku pohlcuje vibrace, které se dále nepřenáší na ovládací madlo sekačky. Tato sekačka patří k nejtišším motorovým sekačkám na trhu vůbec.

Specifikace

Mulčování Versamow™ – Integrovaný mulčovací systém
Materiál podvozku Xenoy
Polohy / nastavení výšky sečení 7 (19, 32, 46, 62, 75, 88, 101) mm
Jmenovitý výkon motoru 3,7 kW
Rozměry stroje (D × Š × V) 1610 x 588 x 1073 mm
Záběr sečení 53 cm
Typ pojezdové převodovky SELECT Drive
Startování Ruční
Suchá hmotnost 40,8 kg
Objem palivové nádrže 0,91 l
Zdvihový objem 202 cm3
Objem sběrného koše 85 l
Počet nožů 2
Objem olejové náplně 0,4 l
Model motoru GCVx200
Typ motoru 4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHV
Výkonová kategorie 7 HP
Velikost plochy do 2000 m²
Roto-stop Ne

Komentáře k produktu (0)

Máte otázky k produktu: Motorová sekačka Honda s pojezdem HRX 537 VK?
Zeptejte se.

Zeptat se v diskusi

Hodnocení produktu

Přidejte vlastní hodnocení produktu a pomožte tak dalším nakupujícím.
Hodnoťte.

Přidat vlastní hodnocení

Alternativy