Staňte se součástí úspěšné firmy. Podívejte se, jaké volné pracovní pozice u nás nyní nabízíme. Možná, že hledáme právě vás.

Mechanik motocyklů

Hledáme kolegu na pozici mechanika motocyklů Honda. V nově vybudovaném prostředí autorizovaného dealerství máte možnost růstu v oboru. Kromě běžných záručních a pozáručních servisů se s námi můžete dostat do prostředí Automotodromu Brno, kde se spolupodílíme na pořádaní motoškol.

Náplň práce

Příjem motocyklů na servis, garanční prohlídky, přezouvání pneumatik, záruční i pozáruční servisy, montáže příslušenství, provádění zkušebních jízd

Požadavky

  • Zájem o motocykly
  • Praxe v oboru
  • Řidičský průkaz skupiny A, B – cit pro jízdu na motocyklu
  • 100 % spolehlivost
  • Čistý trestní rejstřík
  • Základy práce na PC
  • Základy anglického jazyka (v případě potřeby doučíme)

Nabízíme

  • Nástup ihned
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Možnost spoluúčasti na promoakcích Honda
  • Rozbourání stereotypů prací na Automotodromu Brno.
  • Možnost zapůjčení testovacích motocyklů.

Pokud Vás náš inzerát zaujal, budeme se těšit na Váš životopis, který zasílejte na adresu honda@velsbike.cz

Všem uchazečům, kteří zašlou životopis, odpovíme.