0
Váš nákupní košík je prázdný.
Pokud potřebujete poradit zavolejte nám +420 605 777 373.
Na dotaz Akce

Honda CB650R Neo Sports Café Candy Chromoshere Red

Každý den je cestou. Začněte tu svou s motocyklem CB650R. Jedinečný výkon drsných sportovních pouličních bojovníků a odstrojené provedení Neo Sports Café. Motocykl CB650R – s novinkami v oblasti stylu, odpružení a vybavení – je tu, aby vás vzal na nezapomenutelné dobrodružství ve městě.

Více informací
Náš kód: 871146, Značka: Honda
209 900 Kč
194 900s DPH
Vrtání × zdvih 67 x 46 (mm)
Zdvihový objem motoru 649 (cm³)
Max. výkon 70 (kW)
Spotřeba paliva 5 (l/100km)
Pohotovostní hmotnost 203 (kg)

Popis produktu

Vylepšená kontrola kokpitu

Model CB650R se vyznačuje propracovaným a dobře čitelným digitálním LCD přístrojovým panelem. Součástí displeje je také ukazatel zařazeného převodového stupně a indikátor řazení nahoru. Zúžená řídítka jsou tentokrát širší a poskytují jednoduché ovládání a rychlou reakci řízení. Jste králem městské džungle. Ukažte světu, čeho jste schopní.

Plné LED osvětlení

Systém osvětlení motocyklu CB650R je optimálně sestaven. Veškeré osvětlení tvoří špičkové LED diody. Kulaté světlomety s ostrým černým rámečkem vysílají intenzivní modrý paprsek. Minimalistické koncové světlo je schované nad ocelovým držákem registrační známky.

Radiální brzdové třmeny

Městská džungle může být nepředvídatelná. Proto potřebujete motocykl, který vám poskytne plynulou a naprostou kontrolu za jakéhokoli počasí. Dvojité radiální čtyřpístkové třmeny se zakusují do 310mm plovoucích kotoučů, doplňuje je kotouč o průměru 240 mm a vzadu jednopístkový třmen. Dvoukanálový systém ABS slouží k plynulému ovládání na mokrých i suchých cestách. Podmaňte si silnici. Během deště i slunečných dní.

Hliniková kola

Motocykl CB650R je vybavený špičkovými hliníkovými koly s 5 paprsky ve tvaru Y. Inovativní design optimalizuje tuhost a zmenšuje tloušťku, a poskytuje vám tak maximální sílu při minimální hmotnosti.

Nové obracené vidlice Showa SFF-BP

Obrácená 41mm vidlice Showa s oddělenými funkcemi trubek a velkými písty (SFF-BP) je modernizovaná pro model CB650R. Nabízí rychlou odezvu a skvělý pocit přilnavosti předního kola. Dokonale doplňují vyladěnou rovnováhu tuhosti rámu a geometrii rychlého řízení.

Čtyřválcový motor

Řadový šestnáctiventilový čtyřválec DOHC splňující normu EURO5 modelu DOHC nabízí výkon 70 kW a silný točivý moment ve středních otáčkách (64 Nm). Vyznačuje se červenou oblastí otáčkoměru nastavenou na 12 000 ot./min a systémem kontroly trakce Honda (HSTC), který udržuje trakci zadního kola. Spínač zapalování je zabudován do přední části krytu palivové nádrže, což přispívá k minimalistickému pojetí přední části.

Dvojité sací potrubí

Model CB650R je vybaven dvojitým sacím potrubím, které nasává čerstvý vzduch přímo zepředu. Díky tomu se zvyšuje účinnost sání a optimalizuje se točivý moment.

Jednoduché snížení výkonu na 35 kW

Dealeři Honda vám mohou zajistit jednoduchou úpravu, pokud chcete omezit výkon modelu CB650R na 35 kW, abyste na něm mohli jezdit, i když máte pouze řidičské oprávnění skupiny A2. Úprava zpět na plný výkon v případě, že získáte plné řidičské oprávnění skupiny A, je stejně tak snadná.

Kontrola točivého momentu

Model CB650R poskytuje dokonalou trakci bez ohledu na jízdní podmínky. Přilnavost zadního kola řídí systém kontroly trakce Honda (HSTC). Pokud snímač kol detekuje rozdíl mezi rychlostí předního a zadního kola, systém plynule sníží točivý moment na zadním kole, aby byla zachována trakce.

Design výfuku

Čtyři výfukové svody jsou jako pocta historii společnosti Honda vedeny kolem přední části motoru. Zadní část tlumiče výfuku byla přepracována tak, aby přenášela plný dopad zvuku výfuku přímo k uším řidiče, takže při zvyšování otáček vydává ohlušující vrčení. Díky tomu má motor ohromující dozvuk a dopřeje vám dokonalý zážitek, jaký vám nabídne pouze řadový čtyřválec.

Vyvážený podvozek

Jedinečnost modelu CB650R spočívá s rovnováze. Rám s elipsovým průřezem se vyznačuje vyladěnou rovnováhou tuhosti, která zlepšuje odezvu předního a zadního kola. Zakřivená hliníková kyvná vidlice je stejně odolná jako příjemná na pohled. Přední (120/70-17) a zadní (180/55-17) pneumatiky poskytují úroveň přilnavosti jako superbiky. Užijte si stylovou jízdu.

Světelná signalizace při nouzovém brzdění

Technologie signalizace nouzového zastavení vás pomáhá chránit, pokud musíte neočekávaně sáhnout na brzdy. Systém detekuje náhlé brzdění a automaticky aktivuje přední a zadní výstražná světla, která blikáním upozorňují jakákoli vozidla v blízkosti.

Méně je více

Model CB650R se pyšní elegantním propracovaným designem, který se skvěle hodí k vašemu sofistikovanému městskému stylu. Ultra kompaktní, ale rázný vzhled motocyklu byl inspirován retro minimalismem modelu CB1000R Neo Sports Café. Kombinuje oblé linie s ostrými úhly. Nyní je navíc ještě dynamičtější, a to díky zbrusu novým bočním panelům a elegantnímu zadnímu držáku registrační značky. V modelu CB650R vám méně nabídne více.

Motocykl pro praktické použití a parádní zážitek.

Řadový čtyřválcový 16ventilový motor DOHC by byla škoda nevyužívat. Úzké, krátké převody a plynulý skrytý výkon se postarají o famózní zrychlení – a pak zde máme ten působivý zvuk, kdy otáčky krásně stoupají směrem nahoru. Je to pěkně návykové. Antihoppingová spojka usnadňuje řazení na vyšší stupeň a zvládá tvrdé řazení dolů. Systém kontroly trakce Honda (HSTC) udržuje trakci zadního kola. Je to konstrukční mistrovské dílo. Bavte se s ním.

Plná výbava

Špičkový motocykl si zaslouží perfektní vybavení. Plné LED osvětlení tomu všemu dává promyšlený moderní vzhled a jedinečné kulaté světlomety vysílají pronikavý modrý paprsek. Pod sedlem najdete také USB konektor, který slouží k nabíjení elektronických zařízení. Vylepšený přístrojový panel zahrnuje dobře čitelný LCD displej a jeho součástí je ukazatel zařazeného převodového stupně a indikátor řazení nahoru.

Specifikace

Motor
Vrtání × zdvih 67 x 46 mm
Karburace Elektronické vstřikování paliva PGM-FI
Kompresní poměr 11.6
Emise C0₂ 113 g/km
Zdvihový objem motoru 649 cm³
Motor Kapalinou chlazený čtyřtaktní řadový čtyřválec DOHC se 16 ventily
Max. výkon 70 kW
Max. točivý moment 63 Nm
Startér Elektrický
Kola
Přední brzdy dva 310mm x 4,5mm kotouče se čtyřpístkovými třmeny
Zadní brzdy Hydraulický 240mm x 5mm kotouč s jednopístovým třmenem a ABS
Přední zavěšení 41mm obrácená teleskopická vidlice
Zadní zavěšení Tlumič Monoshock s nastavitelným předpětím s 10 úrovněmi nastavení, hliníková kyvná vidlice
Přední pneumatiky 120/70ZR17M/C
Zadní pneumatiky 180/55ZR17M/C
Přední kola 17M/C X MT3,50 litý z hliníku
Zadní kola 17M/C X MT3,50 litý z hliníku
ABS System dvoukanálové s ABS
Rozměry a hmotnost
Kapacita akumulátoru YTZ10/FTZ10S 8,6h MF V – Ah
Úhel sklonu 25,5°
Rozměry (D × Š × V) 2 120 x 780 x 1 075 mm
Typ rámu Ocelový
Objem palivové nádrže 15,4 l
Spotřeba paliva 5 l/100km
Světlá výška 150 mm
Světlomety LED
Pohotovostní hmotnost 203 kg
Výška sedla 810 mm
Závlek 101 mm
Rozvor 1450 mm
Převodovka
Spojka Vícelamelová v olejové lázni
Stálý převod O-kroužkový řetěz
Typ převodovky 6stupňová manuální
Přístroje a elektronika
Přístroje Inverzní LCD displej, zobrazené funkce: otáčkoměr, tachometr, palivoměr, teploměr, ukazatel zařazeného rychlostního stupne, indikátor řazení nahor, ABS, celkové a denní počítadlo km a hodiny
Zadní světlo LED

Vlastnosti

Barva:
Červená
Zdvihový objem:
126 - 649 cm³
Řidičák:
A

Komentáře k produktu (0)

Máte otázky k produktu: Honda CB650R Neo Sports Café Candy Chromoshere Red?
Zeptejte se.

Zeptat se v diskusi

Hodnocení produktu

Přidejte vlastní hodnocení produktu a pomožte tak dalším nakupujícím.
Hodnoťte.

Přidat vlastní hodnocení

Alternativy