SH350i

Cena od: 139 900 Kč

Dostupnost na dotaz

Po rozsáhlé modernizaci v roce 2021 – která zahrnovala více výkonu díky objemnějšímu motoru a kompletní stylistickou obměnu – vstupuje vrcholný model řady Honda SH do roku 2022 nezměněn. Nabídku obohacují dvě nové výrazné verze „Sporty Edition“ s novými barvami a s dalšími designovými prvky. Výbava zahrnuje inteligentní klíč Smart Key, systém nastavitelné kontroly trakce (HSTC), LED světla, LCD přístrojový panel a USB-C zásuvku ve schránce pod sedlem.

Má vyšší výkon díky kapalinou chlazenému čtyřventilovému motoru se zvýšenou kapacitou, se svým zrychlením si hravě poradí i v husté dopravě – při rozjezdu i v pohybu – a vyšší rychlost nabízí i na dálnici. A přestože modely řady SH vždy představovaly kombinaci krásy a užitku, model SH350i je o krok blíž k dokonalosti – přináší kombinaci elegance, prvotřídní kvality a technologické vyspělosti. Přepracovaný rám zachovává snadnou ovladatelnost, další z neodmyslitelných vlastností řady SH, a detaily jako nabíječka typu USB a systém Smart Key vám usnadní den.

Naše skútry SH se ve světě dvou kol staly ikonou a již několik desetiletí umožňují snadnou a pohodlnou přepravu nespočtu majitelů po celé Evropě. Za svůj prvotřídní špičkový výkon vděčí spolehlivým, silným motorům, praktičnosti, kterou nabízí plochá podlaha, a stabilitě, kterou přinášejí velká 16palcová kola. To vše oděné do nadčasového, kompaktního a osobitého stylu SH.

Zcela nová elegantní a štíhlá kapotáž obtéká přepracovaný vnitřní trubkový ocelový rám a podpírá praktickou plochou podlahu, kterou se všechny skútry řady SH odlišují. Jízdní poloha je pohodlná, vzpřímená a uvolněná, a tím pádem vhodná pro různě vysoké jezdce. Díky novému motoru můžete s modelem SH350i jezdit chytře, což znamená, že ve městě stihnete více věcí a na otevřené silnici můžete jet rychleji a na větší vzdálenost. Sofistikované konstrukční detaily najdete všude – společně přispívají k tomu, aby váš den jel jako po másle.

Větší pohodlí nabízí také systém Smart Key, se kterým stačí mít v kapse ovladač, který ovládá zapalování, sedlo i volitelný chytrý horní box. Pod pohodlným sedadlem je dostatek místa na celoobličejovou helmu a najdete v něm také nabíjecí zásuvku typu USB-C. Veškeré osvětlení včetně směrových světel bylo přepracováno do dokonale úsporné formy LED a nový atraktivní přístrojový LCD panel přehledně zobrazuje informace, se kterými se dostanete kamkoli budete chtít.

Specifikace

Motor
Vrtání × zdvih (mm) 77 x 70.8mm
Karburace Elektronické vstřikování paliva PGM-FI
Kompresní poměr 10,5:1
Emise C02 (g/km) 77,8 g/km
Zdvihový objem motoru (cm3) 330
Motor Kapalinou chlazený čtyřtaktní čtyřventilový jednoválec SOHC, emisní norma Euro 5
Max. výkon 21.5kW @ 7,500rpm
Max. točivý moment 31.5Nm @ 5,250rpm
Kapacita oleje (litry) 1,85L
Startér Elektrický
Kola
Přední brzdy 256 mm x 4,5 mm hydraulická kotoučová s dvoupístovými třmeny; odvrtaný rotor s polymerovými destičkami; ABS
Zadní brzdy 256mm x 5mm kotoučová jednopístková, ABS
Přední zavěšení 35mm teleskopická vidlice
Zadní zavěšení Dva tlumiče s nastavitelným předpětím pružiny
Velikost přední pneumatiky 110/70-16"
Velikost zadní pneumatiky 130/70-16"
Přední kola 16 x MT2.75 šestipaprskové lité z hliníku
Zadní kola 16 x MT3.50 šestipaprskové lité z hliníku
ABS System 2kanálové
Rozměry a hmotnost
Kapacita akumulátoru (V – Ah) 12V-11,6Ah
Úhel sklonu 27,5°
Rozměry (D × Š × V) (mm) 2,160 x 742 x 1,160mm
Typ rámu Trubkový ocelový rám
Objem palivové nádrže (litry) 9,1 L
Spotřeba paliva 29.4 km/l
Světlá výška (mm) 131 mm
Světlomety LED
Pohotovostní hmotnost (kg) 172kg
Výška sedla (mm) 805mm
Závlek (mm) 99 mm
Rozvor (mm) 1,450 mm
Převodovka
Spojka Automatická odstředivá
Stálý převod Klínový řemen
Typ převodovky V-Matic
Přístroje a elektronika
Přístroje LCD s rychloměrem, palivoměr a teploměr, hodiny, dvě počitadla kilometrů, palivoměr, indikátor Honda Smart Key
Zadné světlo LED
USB zásuvka Ano
Bezpečnost Immobilizér

Barevné varianty:

Pearl Cool White Dostupnost na dotaz
Mat Ruthenium Silver Metallic Dostupnost na dotaz
Mat Carnelian Red Metallic Dostupnost na dotaz

Dotaz k motocyklu