CBR650R

Cena od: 0 Kč

Model CBR650R vytříbil svoji závodní DNA pro agresivní jízdu po silnici. Stupačky a řídítka vám zajistí optimální jízdní polohu pro plynulý pohyb po celém stroji a zajišťují dokonalé vyvážení v zatáčkách, zatímco zdoláváte vzrušující cesty. Přední pneumatika je nádherně vyvážená pro přesný nájezd do zatáčky, zatímco zadní pneumatika o průřezu 180 mm má obrovskou přilnavost. Přední pronikavé dvojité LED světlomety vyplňují těsný aerodynamický kryt a odráží se v minimalistickém sedadle a zeštíhlených bočních panelech. Dokonce i zadní držák registrační značky byl výrazně přepracován. A navíc, při elektrizujícím řevu výfuku při maximálních otáčkách motoru se vám zježí chlupy po celém těle.
S řadovým čtyřválcovým 16ventilovým motorem DOHC modelu CBR650R máte na hraní skvělých 12 000 ot/min jako maximum, 70 kW a 64 Nm – a s tím už se dá pohrát vážně hezky. Navíc je tento motocykl králem své třídy a to díky svému poměru výkonu a hmotnosti. Je však také k dispozici snadná úprava prodejcem značky Honda pro splnění podmínek licence A2 v případě, že začínáte.

VÝFUK A TLUMIČ
Vzrušení. Harmonie. Výkon. V tom spočívá jedinečnost modelu CBR650R. Čtyři výfukové svody jsou společně vedeny kolem přední části motoru a tlumič výfuku byl sestrojen tak, aby při zvyšování otáček vydával řev, ze kterého mrazí v zádech.

PLNÉ LED OSVĚTLENÍ
Každý detail motocyklu CBR650R byl navržen pro náruživé jezdce. Prvotřídní, dvojité světlomety LED mají nové reflektory a vyzařují ostré bílé paprsky, které značí rozdílnost tohoto motocyklu. Koncové světlo má elegantní minimalistický vzhled.

LCD DISPLEJ
Pohled z kokpitu vpřed je čistě sportovní. Digitální LCD přístroje jsou jasné a nyní ještě snadněji čitelné, protože informace potřebujete rychle. Součástí displeje je také ukazatel zařazeného převodového stupně a indikátor řazení nahoru.

ANTIHOPPINGOVÁ SPOJKA
Tvrdé brždění, rychlé řazení na nižší stupeň, plynulé řízení v zatáčkách: antihoppingová spojka vám umožňuje užít si všechny působivé dovednosti motocyklu CBR650R, a zároveň jednoduše ovládat šestistupňovou převodovku.

ČTYŘVÁLCOVÝ MOTOR
Motocykl CBR650R je vybaven silným čtyřválcovým 16ventilovým motorem DOHC. Vyznačuje se červenou oblastí otáčkoměru nastavenou na 12 000 ot./min a systémem volitelné kontroly točivého momentu Honda (HSTC), který udržuje trakci zadního kola. Veškerý výkon držíte pevně ve své pravé ruce.

Motocykl CBR650R máme v nabídce v 1 variantě/ách: