CBR500R 2021

Cena od: 179 900 Kč

Dostupnost na dotaz

Model CBR500R si označení CBR zaslouží každým centimetrem, což znamená, že patří k nejrychlejším koňům v naší stáji. Jeho ostré a agresivní křivky doplňují jedinečná aerodynamická křidélka, která zajišťují stabilitu ve vysokých rychlostech. Pohled vpřed je čistě sportovní díky připínacím řídítkům pod horní částí vidlice a LCD přístrojovému panelu s negativním zobrazením. Inovativně zkonstruovaná palivová nádrž byla pečlivě vytvarována tak, aby se snížilo množství přebytečné hmoty a aby zároveň poskytovala užitečnou dojezdovou vzdálenost.
CBR500R se vyznačuje silným dvouválcovým motorem, který vám nabídne pružný a zábavný výkon. Nebudete si muset volit mezi motocyklem s bleskovým zrychlením ze stání a motocyklem, který vás vezme na vzrušující jízdu s pomocí vybroušené šestistupňové převodovky při vysokých otáčkách.
CBR500R vám dopřeje obojí. V tom spočívá skutečná svoboda. A stejně jako jeho větší příbuzný CBR má pomocnou spojku v olejové lázni, která usnadňuje řazení nahoru a brání zablokování zadního kola při řazení dolů. A aby vám poskytl ještě sportovnější jízdu, nabízí ve středních otáčkách od 3 000 do 7 000 ot/min silný točivý moment, který z každé zatáčky udělá chvíli, která stojí za vychutnání.

RYCHLÉ ŘÍZENÍ
Kosočtvercový ocelový rám má vyladěnou rovnováhu tuhosti, která zlepšuje odezvu jezdci. Motor se nachází v blízkosti čepu kyvné vidlice pro rychlé řízení a snadné ovládání. Výška sedla je pohodlných 785 mm. Jste na cestě pánem. Vyrazte ji prozkoumat.

NASTAVITELNÉ ODPRUŽENÍ
Nezáleží, jestli jedete po dálnici nebo na závodní dráze. Nastavitelné odpružení modelu CBR500R se vždy přizpůsobí vaší cestě. 41mm teleskopické vidlice jsou zárukou plynulé a řízené jízdy. Zavěšení zadního kola Pro-Link s tlumičem Monoshock se vyznačuje 5stupňovým nastavením předpětí pružiny a funguje přes kyvnou vidlici s tuhým profilem. Díky takovému uspořádání je možné cokoli.

LEHKÁ KOLA
Model CBR500R byl navržen tak, aby vám poskytl optimální obratnost při vysokých rychlostech. Lehká 17" litá hliníková kola mají paprsky ve tvaru Y s dutým profilem. Přední pneumatika s rozměrem 120/70-ZR17 a zadní s rozměrem 160/60-ZR17 zajišťují rovnováhu mezi dobrou přilnavostí a lehkým obratným řízením. Teď můžete prozkoumat jakoukoli oblast.

OVLÁDÁNÍ BRZD
Počasí by vám nikdy nemělo překazit plány na vyjížďku. Proto jsme model CBR500R vybavili jedním předním 320mm vlnitým kotoučem a silným dvoupístkovým brzdovým třmenem pasujícím k 240mm kotouči zadní brzdy a jednopístkovému třmenu. Dvoukanálový systém ABS je součástí standardní výbavy a zvládá brzdnou sílu na mokrých i suchých silnicích.

INFORMAČNÍ DISPLEJ
Motocykl CBR500R je vybaven atraktivním LCD přístrojovým panelem s negativním zobrazením. Všechny informace, které potřebujete, máte nyní jako na dlani, včetně dvou denních počítadel kilometrů, ukazatele hladiny a spotřeby paliva, ukazatele zařazeného převodového stupně a indikátoru řazení nahoru.

Specifikace

Motor
Vrtání × zdvih (mm) 67 mm x 66,8 mm
Karburace Elektronické vstřikování paliva PGM-FI
Kompresní poměr 10,7 : 1
Emise C02 (g/km) 80
Zdvihový objem motoru (cm3) 471 cm3
Motor Kapalinou chlazený, řadový dvouválec
Max. výkon 35 kW při 8 600 ot./min.
Max. točivý moment 43 Nm při 6 500 ot./min
Startér Elektrický
Vrtání škrticí klapky 34
Kola
Přední brzdy Jeden vlnovitý kotouč, 320 mm, 2pístový třmen, 2kanálové ABS
Zadní brzdy Jeden vlnovitý kotouč, 240 mm, 1pístový třmen, 2kanálové ABS
Přední zavěšení Přední teleskopická vidlice 41mm s nastavením předpětí
Zadní zavěšení Prolink s jedním tlumičem s 5 úrovněmi nastavení tuhosti, kyvné rameno ze čtvercových ocelových profilů
Velikost přední pneumatiky 120/70ZR-17M/C
Velikost zadní pneumatiky 160/60ZR-17M/C
Přední kola Z lehké slitiny, vícepaprsková
Zadní kola Z lehké slitiny, vícepaprsková
ABS System dvoukanálové s ABS
Rozměry a hmotnost
Kapacita akumulátoru (V – Ah) 12v 7.4Ah
Úhel sklonu 25,5°
Rozměry (D × Š × V) (mm) 2 080 mm x 755 mm x 1 145 mm
Typ rámu Ocelový rám
Objem palivové nádrže (litry) 17,1 l
Spotřeba paliva 3,5 l/100 km (režim WMTC)
Světlá výška (mm) 130 mm
Světlomety LED
Pohotovostní hmotnost (kg) 192kg
Výška sedla (mm) 785mm
Závlek (mm) 102 mm
Rozvor (mm) 1410 mm
Převodovka
Spojka Vícelamelová v olejové lázni
Stálý převod Řetěz
Převodovka 6stupňová
Typ převodovky 6-stupňová
Přístroje a elektronika
Přístroje Zobrazené funkce: digitální otáčkoměr, tachometr, palivoměr, celkové a denní počítadlo km, hodiny
Zadné světlo LED
Bezpečnost HISS

Barevné varianty:

Grand Prix Red Dostupnost na dotaz
Matt Axis Grey Metallic Dostupnost na dotaz
Pearl Metalloid White Dostupnost na dotaz

Dotaz k motocyklu