CBR500R

Cena od: 179 900 Kč

Model CBR500R si označení CBR zaslouží každým centimetrem, což znamená, že patří k nejrychlejším koňům v naší stáji. Jeho ostré a agresivní křivky doplňují jedinečná aerodynamická křidélka, která zajišťují stabilitu ve vysokých rychlostech. Pohled vpřed je čistě sportovní díky připínacím řídítkům pod horní částí vidlice a LCD přístrojovému panelu s negativním zobrazením. Inovativně zkonstruovaná palivová nádrž byla pečlivě vytvarována tak, aby se snížilo množství přebytečné hmoty a aby zároveň poskytovala užitečnou dojezdovou vzdálenost. CBR500R se vyznačuje silným dvouválcovým motorem, který vám nabídne pružný a zábavný výkon. Nebudete si muset volit mezi motocyklem s bleskovým zrychlením ze stání a motocyklem, který vás vezme na vzrušující jízdu s pomocí vybroušené šestistupňové převodovky při vysokých otáčkách. CBR500R vám dopřeje obojí. V tom spočívá skutečná svoboda. A stejně jako jeho větší příbuzný CBR má pomocnou spojku v olejové lázni, která usnadňuje řazení nahoru a brání zablokování zadního kola při řazení dolů. A aby vám poskytl ještě sportovnější jízdu, nabízí ve středních otáčkách od 3 000 do 7 000 ot/min silný točivý moment, který z každé zatáčky udělá chvíli, která stojí za vychutnání.

RYCHLÉ ŘÍZENÍ
Kosočtvercový ocelový rám má vyladěnou rovnováhu tuhosti, která zlepšuje odezvu jezdci. Motor se nachází v blízkosti čepu kyvné vidlice pro rychlé řízení a snadné ovládání. Výška sedla je pohodlných 785 mm. Jste na cestě pánem. Vyrazte ji prozkoumat.

NASTAVITELNÉ ODPRUŽENÍ
Nezáleží, jestli jedete po dálnici nebo na závodní dráze. Nastavitelné odpružení modelu CBR500R se vždy přizpůsobí vaší cestě. 41mm teleskopické vidlice jsou zárukou plynulé a řízené jízdy. Zavěšení zadního kola Pro-Link s tlumičem Monoshock se vyznačuje 5stupňovým nastavením předpětí pružiny a funguje přes kyvnou vidlici s tuhým profilem. Díky takovému uspořádání je možné cokoli.

LEHKÁ KOLA
Model CBR500R byl navržen tak, aby vám poskytl optimální obratnost při vysokých rychlostech. Lehká 17" litá hliníková kola mají paprsky ve tvaru Y s dutým profilem. Přední pneumatika s rozměrem 120/70-ZR17 a zadní s rozměrem 160/60-ZR17 zajišťují rovnováhu mezi dobrou přilnavostí a lehkým obratným řízením. Teď můžete prozkoumat jakoukoli oblast.

OVLÁDÁNÍ BRZD
Počasí by vám nikdy nemělo překazit plány na vyjížďku. Proto jsme model CBR500R vybavili jedním předním 320mm vlnitým kotoučem a silným dvoupístkovým brzdovým třmenem pasujícím k 240mm kotouči zadní brzdy a jednopístkovému třmenu. Dvoukanálový systém ABS je součástí standardní výbavy a zvládá brzdnou sílu na mokrých i suchých silnicích.

INFORMAČNÍ DISPLEJ
Motocykl CBR500R je vybaven atraktivním LCD přístrojovým panelem s negativním zobrazením. Všechny informace, které potřebujete, máte nyní jako na dlani, včetně dvou denních počítadel kilometrů, ukazatele hladiny a spotřeby paliva, ukazatele zařazeného převodového stupně a indikátoru řazení nahoru.

Motocykl CBR500R máme v nabídce v 1 variantě/ách: