CB650R

Cena od: 207 900 Kč

Model CB650R se pyšní elegantním propracovaným designem, který se skvěle hodí k vašemu sofistikovanému městskému stylu. Ultra kompaktní, ale rázný vzhled motocyklu byl inspirován retro minimalismem modelu CB1000R Neo Sports Café. Kombinuje oblé linie s ostrými úhly. Nyní je navíc ještě dynamičtější, a to díky zbrusu novým bočním panelům a elegantnímu zadnímu držáku registrační značky. V modelu CB650R vám méně nabídne více.

VYLEPŠENÁ KONTROLA KOKPITU
Model CB650R se vyznačuje propracovaným a dobře čitelným digitálním LCD přístrojovým panelem. Součástí displeje je také ukazatel zařazeného převodového stupně a indikátor řazení nahoru. Zúžená řídítka jsou tentokrát širší a poskytují jednoduché ovládání a rychlou reakci řízení. Jste králem městské džungle. Ukažte světu, čeho jste schopní.

PLNÉ LED OSVĚTLENÍ
Systém osvětlení motocyklu CB650R je optimálně sestaven. Veškeré osvětlení tvoří špičkové LED diody. Kulaté světlomety s ostrým černým rámečkem vysílají intenzivní modrý paprsek. Minimalistické koncové světlo je schované nad ocelovým držákem registrační známky.

RADIÁLNÍ BRZDOVÉ TŘMENY
Městská džungle může být nepředvídatelná. Proto potřebujete motocykl, který vám poskytne plynulou a naprostou kontrolu za jakéhokoli počasí. Dvojité radiální čtyřpístkové třmeny se zakusují do 310mm plovoucích kotoučů, doplňuje je kotouč o průměru 240 mm a vzadu jednopístkový třmen. Dvoukanálový systém ABS slouží k plynulému ovládání na mokrých i suchých cestách. Podmaňte si silnici. Během deště i slunečných dní.

HLINÍKOVÁ KOLA
Motocykl CB650R je vybaven špičkovými hliníkovými koly s 5 paprsky ve tvaru Y. Inovativní design optimalizuje tuhost a zmenšuje tloušťku, a poskytuje vám tak maximální sílu při minimální hmotnosti.

NOVÉ OBRÁCENÉ VIDLICE SHOWA SFF-BP
Obrácené nastavitelné 41mm vidlice Showa s oddělenými funkcemi trubek a velkými písty (SFF-BP) jsou upgrade pro model CB650R. Nabízí rychlou odezvu a skvělý pocit přilnavosti předního kola. Dokonale doplňují vyladěnou rovnováhu tuhosti rámu a geometrii rychlého řízení.

ČTYŘVÁLCOVÝ MOTOR
Řadový čtyřválcový 16ventilový motor specifikace EURO5 modelu DOHC nabízí výkon 70 kW a silný točivý moment ve středních otáčkách (64 Nm). Vyznačuje se červenou oblastí otáčkoměru nastavenou na 12 000 ot./min a systémem kontroly trakce Honda (HSTC), který udržuje trakci zadního kola. Spínač zapalování je zabudován do přední části krytu palivové nádrže, což přispívá k minimalistickému pojetí přední části.

Motocykl CB650R máme v nabídce v 2 variantě/ách: