CB1000R Black Edition

Cena od: 369 900 Kč

PŘEJEĎTE NA VYŠŠÍ ÚROVEŇ

Vystupte ze stínu do dokonalého maskovaného stylu.

Zatímco CB1000R je prototypem krásného, přesto účelného motocyklu, model CB1000R Black Edition zachází ještě o kus dál.
Mnohem dál. Nebyl navržený v jasném světle, ale ve stínu, stvořený pro nejčistší vzrušení. A vystihuje ho tma. Podívejte se na něj. Na první pohled si oči musí přivyknout. Kromě několika hliníkových detailů je všechno sytě černé. Nebo ještě černější. S nepřebernými možnostmi příslušenství všude nenápadně proklouzne a přitom se zdaleka vymyká.

Zatímco u nové Hondy CB1000R je kladen důraz zejména na funkční krásu, u verze Black Edition se konstruktéři rozhodli udělat ještě několik kroků dále. Ručně montované stroje speciální Black Edition začínají svůj život na stejné výrobní lince jako standardní CB1000R, po čase však odbočí do esteticky náladovějšího prostoru, kde získávají dodatečné atraktivní příslušenství.

Kromě několika obráběných hliníkových detailů – na paprscích kol, na bocích kyvného ramene, na krytech motoru či na čelisti řídítek – jsou všechny viditelné části tohoto stroje černé: kroužek světlometu, štítek, nosníky vidlice, kryty chladiče a vzduchové komory (s anodizovaným povrchem), výfukové potrubí i jeho koncovka. Palivová nádrž a kryt sedla spolujezdce jsou lakovány černým lakem Deep Graphite Black.
Součástí standardní výbavy je také rychlořazení. Mezi specifické detaily patří obráběné logo „CB“

Motocykl CB1000R Black Edition máme v nabídce v 1 variantě/ách: