ADV350 Horní kufr Smart - 2022

Cena od: 164 900 Kč

Dostupnost na dotaz

DOBRODRUŽNÝ DUCH, MĚSTSKÝ STYL
ADV350 vybočuje z řady. Jeho robustní konstrukce má dobrodružství v krvi, a to díky odpružení s dlouhým zdvihem a pneumatikám s hrubším vzorkem v kombinaci se sportovním motorem, který díky řízení trakce systému HSTC zvládne každou výzvu. Je plně vybavený velkým úložným prostorem pod sedlem, nastavitelným štítem, klíčem Smart Key a LCD přístrojovým panelem – s možností připojení hlasového ovládání pomocí chytrého telefonu. Je to jedinečný skútr s velkým výkonem, stylem a praktičností do města.

VZRUŠUJÍCÍ MOŽNOSTI
Sebevědomí. To vám dává model ADV350. Kombinuje sportovní výkon motoru a robustní, hladce fungující podvozek, který snadno zdolává terén. Je dobré být během jízdy ve spojení a mít u sebe vše, co potřebujete. Tak to udělejte díky systému HSVC, aplikaci Honda RoadSync a spoustě praktického úložného prostoru. Výrazný styl znamená také odlišnost – dobrý pocit při parkování, protože klíč Smart Key ve vaší kapse nejen ovládá model ADV350, ale pomůže vám ho také najít zablikáním světel. Denní povinnosti vás mohou zavést do města, do jeho okolí nebo na odlehlejší místa, ale vám to nevadí. Vy máte ADV350. Víte, co všechno dokáže.

Stvořený nejen do velkoměsta
Vezměte tu nejlepší technologii velkých skútrů, kterou máme, přidejte velkou dávku dobrodružné DNA z našeho průkopnického modelu X-ADV a dostanete něco úplně nového – ADV350. Váží pouhých 183 kg a je vybavený skvělým silným motorem, který doplňuje veškerá sofistikovaná výbava potřebná k bezproblémovému cestování po městě. Disponuje také odpružením s dlouhým zdvihem (125 mm vpředu a 130 mm vzadu), mimořádnou světlou výšku a pneumatikami s hrubším vzorkem, které snadno zvládnou jízdu v lehčím terénu i nezpevněné cesty. Ať už vás den zavede kamkoli, ADV350 vás tam odveze.

Pohodlí pro dva s nastavitelnou ochranou před větrem
Přestože drsný dobrodružný styl vytyčuje nová teritoria, nezapomněli jsme na to, co velké skútry charakterizuje: pohodlí a praktičnost. Sedlo s tvarovanou oporou je vysoké pouhých 780 mm, takže snadno dosáhnete na zem. Pod sedlem je také úložný prostor o celkovém objemu 48 litrů, který stačí na dvě celoobličejové helmy, a odkládací schránka se zásuvkou USB-C. Štít se nastavuje ve 4 stupních, výškově a úhlově, v rozsahu 133 mm. V nejvyšší poloze směruje vzduch kolem ramen a snižuje tak únavu při delších cestách. V nízké poloze umožňuje proudění ochlazujícího vzduchu, což je ideální pro jízdu po městě.

Jak si zpříjemnit náročný den
Připraveni ke startu? Vložte si klíč Smart Key do kapsy a můžete jet – klíč aktivuje zapalování a otevře sedlo. Ovládá také (volitelný) chytrý horní kufr – když jste blízko, je odemčený, a když se vzdálíte, zamkne se. A pokud chcete během jízdy udržovat kontakt, můžete. Atraktivní LCD přístrojový panel s negativním zobrazením je vybavený systémem hlasového ovládání chytrého telefonu Honda (HSVCs), který je prostřednictvím aplikace Honda RoadSync app propojený s vaším zařízením pro hovory a hudbu. Veškeré osvětlení je LED, v čele s agresivními dvojitými světlomety, zatímco signalizace nouzového zastavení (ESS) upozorňuje účastníky silničního provozu za vámi na prudké zastavení tím, že spouští (a vypíná) zadní směrová světla.

S jistotou systému kontroly trakce Honda
Čtyřventilový motor SOHC o objemu 330 ccm s technologií Enhanced Smart Power Plus (eSP+) dosahuje díky zabudovaným technologiím s nízkým třením vysoce sportovního výkonu a vysoké účinnosti. To znamená rychlou akceleraci v hustší dopravě a dostatek výkonu pro delší dojíždění po dálnici nebo cokoli jiného, co vám den přinese. Protože se jízdní podmínky mohou rychle měnit, systém HSTC automaticky řídí trakci zadního kola a dává vám jistotu při jízdě. Abyste nemuseli stále jezdit tankovat, spotřeba paliva 3,4 l/100 km (režim WMTC) a 11,5l palivová nádrž zajišťují potenciální dojezd 340 km.

Specifikace

Motor
Vrtání × zdvih (mm) 77 x 70,8
Karburace PGM-FI elektronické vstřikování paliva
Kompresní poměr 10,5:1
Emise C02 (g/km) 79g/km
Zdvihový objem motoru (cm3) 330
Motor Kapalinou chlazený čtyřtaktní čtyřventilový SOHC jednoválec, Euro5
Max. výkon 21,5 kW / 7 500 ot. za min
Max. točivý moment 31,5 Nm / 5 250 ot. za min
Kapacita oleje (litry) 1,8 L
Startér Elektrický
Kola
Přední brzdy 256mm kotouč
Zadní brzdy 240mm kotouč
Přední zavěšení Upside down
Zadní zavěšení Dva tlumiče
Velikost přední pneumatiky 120/70-15MC 56P
Velikost zadní pneumatiky 140/70-14MC 62P
Přední kola 15"
Zadní kola 14"
Rozměry a hmotnost
Kapacita akumulátoru (V – Ah) 12V-8,6 Ah
Úhel sklonu 26,5°
Rozměry (D × Š × V) (mm) 2200mm x 895mm x 1430mm
Typ rámu Ocelový
Objem palivové nádrže (litry) 11,7L
Spotřeba paliva 3.4L/100km
Světlá výška (mm) 145mm
Světlomety LED
Pohotovostní hmotnost (kg) 186kg
Výška sedla (mm) 795mm
Závlek (mm) 89mm
Rozvor (mm) 1520mm
Převodovka
Spojka Automatická, odstředivá
Stálý převod Klínový řemen
Typ převodovky CVT
Přístroje a elektronika
Přístroje LCD s tachometrem, palivoměrem a teploměrem, hodiny, dvě denní počitadla kilometrů, palivoměr, indikátor Honda SMART Key
Zadné světlo LED
Konektivita Ano
USB zásuvka Ano
Upozornění na nouzové brždění Ano
Bezpečnost Imobilizér

Barevné varianty:

Stříbrná metalíza Spangle Dostupnost na dotaz
Matt Carbonium Grey Metallic Dostupnost na dotaz
Mat Carnelian Red Metallic Dostupnost na dotaz

Dotaz k motocyklu